reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dzieki dziewczyny :-) dam znac jak mi sie uda dzis ale raczej nie wejde juz po przyjsciu bo M ma duzo pracy do domu na kompie :dry: no ale "ktos tu musi zarabiac" ;-) patipaula dzieki i Tobie kochana tez powodzenia zycze. ps wlasnie znalazlam Twoj wpis z 2005 roku na kafeterii o wadze :-) ale milo bylo zobaczyc Twojego nicka w zupelnie niespodziewanym miejscu :-)
 
reklama
Witajcie:happy:
Przeczytałam, a i tak prawie nic nie pamiętam.:sorry2:
Vanilka Trzymam kciuki,żeby taka wyszedł z tego bez szwanku.Teściowa miała w marcu ubiegłego roku zawał serca.Teraz robią na to balonikowanie i dzieki temu podobno nie jest to takie grozne jak dawniej.Teraz jest normalnie sprawna, tylko lekarz kazał jej schudnąć.

emih to Cię dopadło....Szczerze współczuję.Jakieś fatum ciążowe chyba krąży nad Twoją głową.Teraz oficjalnie odganiam wirtualnie tą zmorę i ma być lepiej!!!;-)Żadnych chorób więcej.

A tak ogólnie dziewczyny, to jak tu dzisiaj weszłam-to myślałam,że na jakieś forum staruszek trafiłam;-) Tyle narzekania i beznadziejnego humoru,że cały Kraków można by nim obdzielić:-D
Powinni nas nazwać Stetryczałe ciężarówki, a nie Lipiec 2010.Niestety podzielam nastrój grobowy.
Do tego,że jestem gruba to już dawno się przyzwyczaiłam, ale nawet z tą moją tuszą czasem czułam się atrakcyjna-przynajmniej dla M;-)A teraz....Masakra....Choć muszę Wam powiedzieć,że jak w niedzielę byliśmy w tym Aqarium to była tam też babka w ciąży,niby szczupła,ale tak zaniedbana,że sobie pomyślałam,że jeszcze nie najgorzej ze mną.Z resztą u gina też takie wrażenie odniosłam.Może i jestem gruba,ale przynajmniej staram się jakoś ubrać,pomalować, a niektóre babki w ciąży- ogrodniczki, jakaś bluza, adidasy,polar i fryzura na kocura;-)Ja się chociaż staram:-D
Z tym moim handlem to narazie chyba ograniczę się do Allegro,bo zamówiłam parę ciuszków, a wydałam już 2 tys.Gdybym chciała sklep int.z prawdziwego zdarzenia otworzyć to pewnie 10 tys. by mi nie wystarczyło.A dla lipcóweczek oczywiście ceny z rabatem będą:tak: Jak dotrą ciuszki,to na zamkniętym parę fotek tych malutkich wrzucę.
 
Jejku, ale się przejadłam, ale pycha było....

Może nie uwierzycie, ale ja się nie ważę w ogóle. TZN, waga mi się w domu zepsuła, a mój gin mnie nie waży.
Moja teoria co do wagi: czy cokolwiek zmieni jak będę się ważyć, i czy waga wpłynie jakoś znacząco na to czy będę jadła czy nie (mam taki apetyt, że i tak jadłabym)???.
Nie mówię oczywiście o skrajnych przypadkach, gdy widać gołym okiem, że za dużo waży się, no to wtedy trzeba kontrolować. Ale ja z moją Majką przytyłam 27 kg (tak, wiem że za dużo) a moja koleżanka w tym samym czasi 8 w całej ciąży i nie miała ani jedna, ani druga waga wpływu na rozwój dziecka. Jak się później okazało na figure tez niekoniecznie, bo po 6 tyg karmienia ważyłam mniej niż przed ciążą (oj jaki to byłpiekny okres:-)
Teraz na pewno mniej przytyłam niż w pierwszej ciązy bo to czuję (wtedy w 20 tc wyglądałam juz jak beczka).
Więc stwierdzam, że tak naprawdę czy rzytyje 12 czy 20 nie ma większego znaczenia. Ale to tylko moja teoria, nie namawiam do jej stosowania:-)

Jedyneczka i louise, ja zaraz po przyjściu do domu zdejmuje biustonosz, tak mi przeszkadza.

Dzisiaj mi się śniło, że urodziłam chłopaka i miał od razu 3 miesiące.
 
dobra to ja lece dziewczyny. ide sie wykapac i psychicznie nastawic/zrelaksowac bo juz zaczynam byc cala spieta i czuje ze mi cisnienie skoczylo z nerwow.nawet pepsi dzis wyjatkowo nie pije (2 lyczki tylko) bo i tak wiem ze wysokie u gina bedzie. ale zapachy z tej kuchni dolatuja...no mniam doslownie-udka smazone z pieczarkami....mmmmm....a ja dopiero pewnie kolo19 zjem :dry:
 
czesc dziewczyny :-) bylam dzis na usg, tzn. bylismy bo wybralismy sie cala rodzinka i wychodzi na to ze bedziemy miec SYNA :-):-)
 
skrzat witaj, a też tak przypadkiem znalazłam to forum szukając czegoś i chwała Panu:-D

dzamena wytłumacz ciężarnej (także na umyśle) co to cuantanameraci?:-pJa w pierwszej ciąży tez nie wiedziałam wcześnie i jeździłam miesiąc konno, na szczęście nic się złego nie stało.

louise to powodzonka na wizycie;-)a stanik ja muszę pomacać czy mnie nie będzie drapał, zwłaszcza teraz, jedynie tak na oko to kupuje chińskie za 9zł:-)

oczekiwanie brałaś już nospe?pomaga?

madzik no miałam napisać że fryzjer na pewno poprawi Ci humorek a tu czytam co ashika napisała:baffled:

kuzwa chciałam napisac guantanamera czy ci sie podoba? tiffi podawała jakie imiona nadają dzieciaczkom
 
iwusia gratuluje synka.chyba zadowolona jestes prawda?
mammi to pospiesz sie z tym wrzucaniem ciuszków oki!oczekiwanie mam nadzieje ze szybko wrócisz do zdrowia
zachciało mi sie makaronu z białym sosem i serem i kurczakiem no kuzwa ja to sie jednak toczyc bede.
poszłam wczesniej do sklepu z moimi dziecmi ,i zrobiłam to po raz ostatni myslałam ze ich tam pozabijam wszystkie półki ich ,ja niewiem jak to bedzie pózniej jeszcze z wózkiem, a co najlepsze poszłam po kapuste na zupke bo tak mi Aghata narobiła smaka na kapusniak a wróciłam z główką słodkiej kapusty na gołąbki to trzeba miec nasra.. w głowie co?
 
reklama
a ja mam dziś wizytkę o 19, już nie mogę się doczekać, zeby zobaczyć Juniora:-)
a co do obiadku, to robię naleśniki:-)
 
Do góry