reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

czesc dziewczyny!
Witam sie tylko i zmykam zaraz! Byłam dziś na szkoleniu, a potem w szkole. Padam na twarz bp ledwo żyję!! Jutro dalsza część szkolenia wiec musze sie wyspać!
Mam nadzieję ze wszytko u Was ok!!
Odezwę się z pracy w środę !!
pozdrawiam)) Was mamuski i wszytkie maluszki w brzuszkach!

Ps Jakoś nie podoba mi się ta nowa stronka baby boom!!
 
reklama
tiffi no właśnie i co tu zrobić jak podobają nam się te popularne imiona...

byłam na pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia, ale dziś tylko organizacyjne, więc nic ciekawego nie bylo... ale ciesze się na te zajęcia, w poniedzialki choze sama na ruchowe <oj przyda mi się to> a w czwartki z M na teoretyczne- fajnie, bo może M się troche ze wszystkim oswoi :)

nie potrafie się odnaleźć na tynm nowym BB:/
 
witam nowe lipcoweczki, Mruczka a czemu odradzaja rowerki stacjonarne??? asienka no to ci pani odpowiedziala, skoro masz czekac u nich 2tyg. to jaka roznice robia te 2dni, jak i tak nie wiesz czy cie przyjma;/;/;/ Na co ida te nasze skladki, jak w wiekszosci za badania i USG ciezarne placa.
 
witam witam :-):-):-)



Rozumiem cie w pelni albo jeszcze lepiej to jest po prostu skandal :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NFZ brak slow kobiety w ciazy powinny miec zakaz kontaktowania sie z tym cudek politycznym z racji tego iz nie powinny sie denerwowac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wszystkim zycze milego wieczorku bo M sie podobno za mna stesknil :baffled:

Boszzz, brak mi słów po prostu. Ci ludzie są bez pojęcia jacyś.... gdzie tu zasady jakieś ???

Moja znajoma urodziła dziecko z niezrośniętym brzuszkiem. Oczywiście rodziła przez CC. PO urodzeniu poszyli dziecinkę. Na szczęście dziecku nic złego się nie stało i rowija się prawidłowo lecz niestety czeka go jeszcze jedna operacja - plastyka brzucha. Po operacji zostały grube blizny i brzuszek jest niekształtny. Dopilnuj w razie co (tfu, tfu oby było OK) aby zrobili to porządnie i estetycznie. Zaoszczędzi to dziecku niepotrzebnego bólu.

Trzymam kciuki aby było wszystko w porządku.
 
Witam wszystkie porannie i milego dzionka :-)
slonecczko swieci i bedzie fajny dzien mam nadzieje bo zauwazylam ze moj humor uzalezniony od pogody :zawstydzona/y:

Witajcie mam na imie Agata i tez również mam termin na lipiec a dokładnej na 15.07.2010
Jest to moja druga i niestety jeszcze nie wiem co to będzie.
Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie
Witaj i zapraszamy rozgosc sie wygodnie ;-)

Moja znajoma urodziła dziecko z niezrośniętym brzuszkiem. Oczywiście rodziła przez CC. PO urodzeniu poszyli dziecinkę. Na szczęście dziecku nic złego się nie stało i rowija się prawidłowo lecz niestety czeka go jeszcze jedna operacja - plastyka brzucha. Po operacji zostały grube blizny i brzuszek jest niekształtny. Dopilnuj w razie co (tfu, tfu oby było OK) aby zrobili to porządnie i estetycznie. Zaoszczędzi to dziecku niepotrzebnego bólu.
Niestety olyv ma racje syn moich znajomych mial operacje serducha i lekarze niespecjalnie sie przejmowali tym jak skladaja mostek i mu troszke sterczal na zewnatrz taki grzbiet tam gdzie rozcinali klatke ale przy kolejnej operacji dopilnowali
okrutne to i tragiczne ale niestety prawdziwe :wściekła/y: a tak nie powinno byc


A ja sie wczoraj strulam i jak mnie M sciagnal do ogladania filmu male pobrykalo i za chwile juz uprawialam sprinty do pana K :zawstydzona/y: jestem zmeczona jak diabli i niewyspana piekielnie, bede dzis polegiwac pewnie glownie :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej babki:)
ja już nie śpie od 6! masakra jakas... katar, ból pleców itp. oj nie dało się dłużej wyleżeć. Zawiozłam mocz do powtórnego badania, zobaczymy co tym razem wyjdzie- czy to faktycznie nerka mnie może boli...
Ashika u mnie nie ma słonka nic a nic:(
 
Do góry