reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

i ja sie witam poniedzialkowo:-)
nie mam czasu do was napisac wczoraj tak ostro czytalam ze zasnelam z laptopem w reku,przeprowadzka daje mi w kosc ja nic,dziennie cos do roboty jest ale jeszcze tylko tydzien i po wszystkim.
ja to wogole bez ochoty na cokolwiek takie byle jakie podejcie do wszystkiego,tak jak piszecie meczy mnie doslownie wszystko a jaka placzliwa sie teraz zrobilam,wystarczy ze ktos cos nie tak mi powie to ja juz lzy w oczach.apetyt powoli wraca,teraz na "topie"sa pomarancze.i tak czasami sie martwie bo te wszystkie objawy jakby zanikaja.

za dzisiejsze wizyty trzymam mocno kciuki:-)
ja tez wierze ze ci co odeszli od nas i tak nad nami czuwaja,cos w tym jest.
 
reklama
Witam Was po weekendzie :-)
U mnie bez zmina tzn czuję się dobrze, humorów nie mam :) I chyba zaczynam się po woli tego bać. Na razie nikomu jeszcze nie mówilismy, że spodziewamy się dzidziusia. Jakoś sama nie mogę w to uwierzyć i chyba boję sie powiedzieć. Bo w poprzedniej ciaży to nie zdążylismy się nią nawet nacieszyć. Wiem, ze to głupie ale tak mam. Taki irracjonalny trach :-)
Powiedzcie mi czy wolno pić kawę w ciąży? Może inaczej: czy jedna filiżanka dziennie nie zaszkodzi? Więcej staram się nie pić :-)

Ja przed ciążą piłam 3 kubki kawy dziennie, teraz ograniczyłam spożycie i piję tylko jedną filiżankę!!
Pytałam lekarza mówił że 2 kubki słabej rozpuszczalnej nie zaszkodzą!!:-)
 
Witam Was po weekendzie :-)
U mnie bez zmina tzn czuję się dobrze, humorów nie mam :) I chyba zaczynam się po woli tego bać. Na razie nikomu jeszcze nie mówilismy, że spodziewamy się dzidziusia. Jakoś sama nie mogę w to uwierzyć i chyba boję sie powiedzieć. Bo w poprzedniej ciaży to nie zdążylismy się nią nawet nacieszyć. Wiem, ze to głupie ale tak mam. Taki irracjonalny trach :-)
Powiedzcie mi czy wolno pić kawę w ciąży? Może inaczej: czy jedna filiżanka dziennie nie zaszkodzi? Więcej staram się nie pić :-)

mi pani doktor powiedziala ze jedna filizanka nie zaszkodzi-mnie niestety albo i stety odtracilo od kawy totalnie i wiecie co jak jej mowilam ze czesto mi zimno w nogi i wrece to kazala mi co jakis czas wypic pol lampki czerwnego wina na lepsze krazenie.
 
Witam kochane dziewczynki i wasze fasolki :-):-)

Kama1986 ja mam podobnie jak ty. O byle co świeczki w oczach i wszystko mnie wkurza :wściekła/y: normalnie ciężko ze mną wytrzymać :no: .

Dziewczyny w czwartek będzie 3tygodnie i 4 dni od owulacji, jak myślicie jeszcze za wcześnie żeby iść do lekarza? było by już widać maluszka? poczekałabym jeszcze z tydzień żeby juz zobaczyc jak bije serduszko ale się trochę boję żeby się nie skończyło tak jak ostatnio :no: doradzicie mi coś ? :zawstydzona/y: ;-)

Miłego dnia wam życzę :-D:-D
 
hej
ja jeszcze nie wiem czy bede mamusia czy nie, dowiem sie jutro, dzis robilam badanie HCG beta
powiedzcie, jakie mialyscie objawy na samym poczatku? ja nie mam praktycznie zadnych, ani na ciaze ani na okres, bolą mnie tylko sutki i brzuch i od jakiegos czasu strasznie duuuuzo jem.... moze to za wczesnie na objawy jeszcze? dzis 30 dc
 
Angelkaaa - ja byłam dokładnie u lekarza 4t6d - nie było widać zbyt wiele na USG bo tylko pcherzyk, ale się upewniłam czy się jajeczko w odpowiednim miejscu zagnieżdża i czy wogóle jest ok!! Więc jesli się masz utwioerdzić w przekonaniu że to ciąża i wszytko jest ok to napewno warto pójśc dla swojego spokoju.

Martuskaa - hmm co do objawów poczatkowych to ból piersi, zmęczenie i oczywiście ból podbrzusza. Inne dopiero przyszły ok 6 tygodnia. :-)
 
Aisim -wlasnie wczoraj bolało mnie podbrzusze.... dzis na razie nic, zadnych objawow. Napet podczas pobierania krwi mi sie slabo nie zrobilo. Ale przeciez kazdy przechodzi ciaze inaczej.
 
Aisim -wlasnie wczoraj bolało mnie podbrzusze.... dzis na razie nic, zadnych objawow. Napet podczas pobierania krwi mi sie slabo nie zrobilo. Ale przeciez kazdy przechodzi ciaze inaczej.

Nic się nie martw, każda z nas przechodzi to indywidualnie!! Z czasem będziesz miała tych objawów już po dzurki w nosie!! Naprawdę mdłości, zgaga, ból krzyża daja nam tu nie jednej popalić!! Nie ma się czym sugerowac bo każda ciąża jest inna!!
Na razie nie martw się na zapas!
 
hejka

tiffi1 w I ciąży też nie towarzyszyły mi objawy ciążowe. Oprócz bolących piersi i ciągnącego brzucha rzecz jasna. Po I trymestrze raz przywitałam się z WC po skonsumowaniu ogórka kiszonego;-) No i stać nie mogłam długo ale to już w tej bardziej zaawansowanej ciąży. Rozumiem Twoje obawy, jak Cię coś niepokoi to sprawdź u lekarza, po co masz się denerwować. Pewnie wsio jest ok ale przynajmniej Ty się uspokoisz.
No i jak co to mogę liczyć na moją mamę nawet bardzo, bardzo:tak:
mammi rodzić mam zamiar w szpitalu

Powiedzcie mi co ja mogę wziąć na GARDŁO? W I ciąży w ogole nie chorowałam a teraz napiernicza mnie gardło i nie wiem czy mogę sobie coś do ssania kupić.

U mnie ok. Czuję się dobrze:tak:I niech tak zostanie:tak:
 
reklama
dokladnie martuskaa kazdy przechodzi ciaze inaczej,kazdy organizm jest inny.
ja na poczatku mialam tylko bole podbrzusza i caly czas myslalam ze to na @ i gdybym testu nie zrobila nie wiedzialabym ze to to!pozniej zaczely bolec piersi a pozniej z dnia na dzien mdlosci,zgaga ale dopiero ok 6 tygodnia.
wiec nie ma sie czym sugerowac ze ta ma to a ja nie.
nie martw sie na zapas-wszystko bedzie dobrze!!!

a ja na 14 do pracy a jeszcze w pidżamie siedze-masakra!!!
 
Do góry