reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Mieszkam na Wolności -skrzyżowanie Korfantego z De Gaullea -wizytę teraz mam na 11 Grudnia.Jak trafiłaś do Pabiana?bo ja czytałam wszystkie opinie o ginekologach w Zabrzu i wybrałam .Będziesz rodzic w Rybniku u niego??
 
ja na Gdańskiej,idę teraz w piatek do lekarza i podobnie tak jak Ty też szukałam dobrego lekarza na forach i stronkach typu "znany lekarz" itp, wcześniej chodziłam do dr Kucharka (w budynku gazobudowy),ale jak się naczytałam o nim nieprzyjemnych komentarzy,to zmieniłam na dr Pabiana i jestem zadowolona.
 
Dr.Pabian wprowadza spokój- byłam w teraz w środę na wizycie to się bardzo denerwowałam , a on jakoś mnie uspokoił .Dużo masz badan do zrobienia?Bo ja tylko 4 (mocz i 3 z krwi) zlecil Ci drugą wizytę za 3 tygodnie?tak?bo mi własnie tak :)
 
Mnie zlecił też mocz, glukozę i grupe krwi i Rh,ale tego nie muszę robić bo znalazłam wyniki z grupą i rh,więc tylko ten mocz i glukoza. też kazał przyjść za 3 tyg,góra 4,już nie moge sie doczekać piatku. Ostatnio jak byłam to na godz 23!!! Ma takie kolejki,zresztą pewnie zauważyłaś! Był na dłuższym urlopie i teraz nie umie rozładować tłoku,a że jest dobry to ma dużo klientek i stąd te kolejki i te godziny! Teraz w piątek mam na 21
 
Ja też byłam na 23 :)A weszłam do gabinetu o 23.40 :) 11 Grudnia mam na 18.20-udało się umówić na wcześniejszą godzinę.Będe trzymała kciuki za Twoją wizytę.A widziałas już fasolkę i serduszko na pierwszej wizycie? bo Ty wczesniej stsounkowo byłas.Ja byłam w 7tyd i 3 dniu ciąży
 
Widziałam fasolkę,miała 5 mm,ale serduszka mi nie pokazywał to moze jeszcze nie było widać. Założyłam nowy wątek "Lipcóweczki ze śląska", może będzie nas wiecej, i moze tam popiszemy bo chyba nas Kama ochrzani ;-)bo wbiłyśmy się na jej wątek,gdzie miała byc mowa o brzuszkach i galeria brzuszków.
 
Witajcie o poranku moje drogie!!
No i po weekendzie, kolejny tydzień się zaczął!! Ja dziś z samopoczuciem ok tylko mdłości straszne, nie mogę lodówki otworzyć jak czuję zapach wędliny to nie odrzuca! I przy myciu zębów od razu mnie rwie! tez tak macie!!

Moje drogie życze wam spokojnych i owocnych wizyt lekarskich bo widziałąm że kilka dzisiaj się wybiera.

Co do bólu pleców bo też kilka dziewczyn o tym pisała. Ja takie mam od 5 tygodnia czasmi boli mocniej czasem nmniej ale gin mówi że będą się nasilac i nic na to nie da się poradzić. Rozciąga się macica i prawdopodobie uciska na rdzeń kręgowy stąd te bóle. Stram się w domu ćwiczyć, jakieś ćwiczenia na rozciąganie nawet pomaga i trochę jest lepiej!!:-)

Co do straty kogoś bliskiego, napewno każda z nas to przechodziła. Myslę że tam z góry czuwaja nad nami i pilnuja tego aby nam sie nic nie stało.:-)
 
reklama
Witam w poniedziałkowy poranek...:-)
Jak tam dziś wasze objawy? Ktoś może się pochwalić ich zlagodnieniem?
Tiffi, R.Usuałka, to smutne, że nie możecie się dzielić tą cudowną wieścią z bliskimi sercu ludźmi... Ja też wierze, że takie osoby czuwają przy nas i otaczają opieką... Ja nie będe mogla podzielić się tą wieścią z ojcem, ale wierzę, że w tamtym świecie jest mu lepiej i czasem zerka w moje progi :tak:
Zdarza mi się nakrzyczeć, na moją czteroletnią córkę, chociaz wcześniej nigdy tego nie robiłam. A później mam wyrzuty sumienia i zasnąc nie mogę. Czuję się czasem jak wyrodna matka, która nie ma sił by się pobawić, poszalc i na dodatek jeszcze się wkurza z byle powodu.
Oj, Biejo27, własnie takich słów użyłam żaląc się na siebie M, że krzycze na córę, że wyprowadza mnie z równowagi drobiazgami, a widać że bidulka nie chciała... ALeż jestem za to na siebie wściekła :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

Życzę wszystkim milego dniai udanych wizyt u ginów, aby przyniosly pogodę ducha do waszych serduszek :tak:
 
Do góry