reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka

tiffi1 w I ciąży też nie towarzyszyły mi objawy ciążowe. Oprócz bolących piersi i ciągnącego brzucha rzecz jasna. Po I trymestrze raz przywitałam się z WC po skonsumowaniu ogórka kiszonego;-) No i stać nie mogłam długo ale to już w tej bardziej zaawansowanej ciąży. Rozumiem Twoje obawy, jak Cię coś niepokoi to sprawdź u lekarza, po co masz się denerwować. Pewnie wsio jest ok ale przynajmniej Ty się uspokoisz.
No i jak co to mogę liczyć na moją mamę nawet bardzo, bardzo:tak:
mammi rodzić mam zamiar w szpitalu

Powiedzcie mi co ja mogę wziąć na GARDŁO? W I ciąży w ogole nie chorowałam a teraz napiernicza mnie gardło i nie wiem czy mogę sobie coś do ssania kupić.

U mnie ok. Czuję się dobrze:tak:I niech tak zostanie:tak:
Ale Ci kobieto zazdrosze tego dobrego samopoczucia!!!
 
reklama
hejka

tiffi1 w I ciąży też nie towarzyszyły mi objawy ciążowe. Oprócz bolących piersi i ciągnącego brzucha rzecz jasna. Po I trymestrze raz przywitałam się z WC po skonsumowaniu ogórka kiszonego;-) No i stać nie mogłam długo ale to już w tej bardziej zaawansowanej ciąży. Rozumiem Twoje obawy, jak Cię coś niepokoi to sprawdź u lekarza, po co masz się denerwować. Pewnie wsio jest ok ale przynajmniej Ty się uspokoisz.
No i jak co to mogę liczyć na moją mamę nawet bardzo, bardzo:tak:
mammi rodzić mam zamiar w szpitalu

Powiedzcie mi co ja mogę wziąć na GARDŁO? W I ciąży w ogole nie chorowałam a teraz napiernicza mnie gardło i nie wiem czy mogę sobie coś do ssania kupić.

U mnie ok. Czuję się dobrze:tak:I niech tak zostanie:tak:

ze sposobow domowych
1. herbata z malinami
2. herbata z sokiem z pigwy (duzo wit C)
3. duuuuzo czosnku (a fuuuj)
4. sok z cebuli z odrobina cukru
5. sok z maliny z lipy

z farmaceutykow polecam leki homeopatyczne, OSCILLOCOCILLUM, kilka razy fiolka pod jezyk i pomaga
zdroweczka zycze
 
vanilka jeśli chodzi o przykre dolegliwości to miałam spokój, to fakt. No ale żeby nie było tak kolorowo to straaasznie puchłam a niestety z tym wiąże się ból. Ale czego się dla dziecka nie zniesie, nie?
kama1986 dziękuję za odp. Spijam herbatę z cytryną jak na razie, ale chyba tym sposobem się bólu nie pozbędę. Tylko żeby się nie rozkulało:wściekła/y:
 
Siemka laski, ja wręcz tryskam energią, czuję się świetnie, nie mam żadnych dolegliwości (no nieco obolałe piersi), młody daj mi się wysypiać po 9-10 godzin, a wieczorami nie jestem padnięta, żadnych zachcianek, zwiększonego apetytu ani mdłości. Aż się zaczynam zastanawiać, czy wszystko ok :eek:.

A co do spotkania z rodzicami, to myślałam, że mnie uduszą :-D, baaaardzo się ucieszyli (zresztą już od jakiegoś czasu dopytywali kiedy im zmajstrujemy wnuczka/ę ;-)), jestem super szczęśliwa dzięki ich reakcji :tak:. No i wiedzą też moje dwie najlepsze koleżanki (i ich faceci) z którymi widzieliśmy się w sobotę na wieczornej imprezce.

Natomiast co do imprezki, to myślałam, że padnę o 2 wróciliśmy do domu, a zaczęło się o 18 więc 8 godzin :confused2:, jak dla kogoś kto nie pije to stanowczo za długo :sorry:, ale naśmiałam się za wsze czasy, aż mnie skurcze w policzki łapały :-D.
 
Siemka laski, ja wręcz tryskam energią, czuję się świetnie, nie mam żadnych dolegliwości (no nieco obolałe piersi), młody daj mi się wysypiać po 9-10 godzin, a wieczorami nie jestem padnięta, żadnych zachcianek, zwiększonego apetytu ani mdłości. Aż się zaczynam zastanawiać, czy wszystko ok :eek:.

A co do spotkania z rodzicami, to myślałam, że mnie uduszą :-D, baaaardzo się ucieszyli (zresztą już od jakiegoś czasu dopytywali kiedy im zmajstrujemy wnuczka/ę ;-)), jestem super szczęśliwa dzięki ich reakcji :tak:. No i wiedzą też moje dwie najlepsze koleżanki (i ich faceci) z którymi widzieliśmy się w sobotę na wieczornej imprezce.



Natomiast co do imprezki, to myślałam, że padnę o 2 wróciliśmy do domu, a zaczęło się o 18 więc 8 godzin :confused2:, jak dla kogoś kto nie pije to stanowczo za długo :sorry:, ale naśmiałam się za wsze czasy, aż mnie skurcze w policzki łapały :-D.
to fajnie ze tak zareagowali,czlowiekowi to az skrzydek dodaje,ja jestem ciekawa reakcji moich rodzicow ale dowiedza sie dopiero na swieta wczoraj malo sie nie wygadalam przez telefon a najgorsze ze za tydzien tato do nas przyjezdza i nie wiem czy sie nie domysli sam oby nie:sorry:
 
hejka


Powiedzcie mi co ja mogę wziąć na GARDŁO? W I ciąży w ogole nie chorowałam a teraz napiernicza mnie gardło i nie wiem czy mogę sobie coś do ssania kupić.

to może ja pomogę:tak: najbezpieczniej będzie jak wypłuczesz gardło, najlepiej wodą z solą, to naprawde pomaga. Mi ostatnoi na ból gardła pomógł rumianek, letnim płukałam gardło kilka razy i już:tak: Sama mam skłonności do bólu gardła i częstych angin, dlatego walcze z bólem gardła dość często:wściekła/y:
powodzenia, mam nadzieję, że pomoże! Acha i lepiej unikać gorących herbat itp. bo one powodują, że naczynia krwionośne się jeszcze bardziej powiększają i ból jest silniejszy!
 
geperty ja mam własnie w sobote iść na imprezę andrzejkową i szczerze powiem taaaak mi się nie chce, że szkoda gadać. Nie wiem jak to przeżyję, wszyscy pijący i ja jedna na trzeźwiaka. Nie żebym ubolewała nad tym że pić nie mogę bo i bez tego świetnie się bawię ale osoby używające napoi "wyskokowych" mają swój specyficzny klimat:-D
 
reklama
to fajnie ze tak zareagowali,czlowiekowi to az skrzydek dodaje,ja jestem ciekawa reakcji moich rodzicow ale dowiedza sie dopiero na swieta wczoraj malo sie nie wygadalam przez telefon a najgorsze ze za tydzien tato do nas przyjezdza i nie wiem czy sie nie domysli sam oby nie:sorry:
Tez dolączam do gratulacji. U mnie raczej euforii nie będzie i też czekam do świąt :tak:
Beatka25- polecam na ból gardła płukanke z wody+ łyżeczkę jodyny, brzmi strasznie, ale dezynfekuje i naprawdę pomaga na ból gardła- tylko nie łykaj ;-)
angelkaaa: Dziewczyny w czwartek będzie 3tygodnie i 4 dni od owulacji, jak myślicie jeszcze za wcześnie żeby iść do lekarza? było by już widać maluszka? poczekałabym jeszcze z tydzień żeby juz zobaczyc jak bije serduszko ale się trochę boję żeby się nie skończyło tak jak ostatnio :no: doradzicie mi coś ? :zawstydzona/y:
Jesli Twój lekarz ma nowszy sprzęt USG to być może cś zobaczy, ale to trochę wczesnie, mnie odsylano i w poprzedniej ciąży i w tej do ukończenia przynajmniej 7tyg (i to prywatnie, bo pastwowo to wiadomo odeslą wogóle w diabły :wściekła/y:)
 
Do góry