reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipiec 2010

wiemy wiemy Vanilak ty to tylko rosół z kury)))
a ja wręcz przeciwnie jak nigdy za fast food nie przepadałam to frytasy z Mc to teraz mogłabym wcinać dziennie!!:-)
tak,tak rosolu nie odmowie :-Dno i tylko z polskiej kury :-D
ja w pierwszej ciazy ciagle siedzialam w mc.donalds ,a teraz nie :no:jakos nie mam ochoty :sorry:
 
reklama
magdzia ja mam w zamrażalniku dziś kupione lody-co prawda nie z McD-ale z Algidy o smaku krówki-wpadaj:-D
 
reklama
czesc dziewczynki :-)
wpadlam na momencik w przerwie na pakowanie...:-) kuchnia juz z glowy. a reszta to juz luzno pojdzie. ;-):tak::tak::tak: bylam po modem a tu....zabraklo!!!! wyobrazacie sobie???!!! jeszcze jutro jade do paru sklepow i zobaczymy. a jak nie to z e-shopa albo za tydz. ale juz sobie porobilam blokady na zdjecia i reklamy i zainstalowalam programik, coby kontrolowal netowe rozpasanie :-D:-D:-D i strony z obrazkami musze omijac, juz widze, bo mi duzo ciagnie wtedy. straszna tu cisza dzisiaj ;-):-)
mam 2 wiadomosci, jedna dobra druga zla. zaczne od zlej znow z dnia na dzien przytylam kilogram. nie wiem o co chodzi ale mam juz od poczatku na plusie 9 kilo :szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chyba ide wczesniej do lekarza bo to nienormalne

dobra wiadomosc to taka ze sobie zamowilam sliczny (wg mnie oczywiscie) i praktyczny sweterek. wkleje leinka w modnej lipcoweczce. do dobrej wiadomosci podlaczone sa dwie zle : 1) nie zmiescilam sie juz w moje najluzniejsze spodnie sprzed ciazy, 2) tylko 2 pary majtek z chyba 40 wchodza mi na dupe 3) ledwo dopinam kurtke. to juz trzecia zla podczepiona :-:)-:)-( ehhhhhhhhhhh. do kitu to wszystko:dry:
 
Do góry