reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam, trochę mnie nie było a tu już następna lipcóweczka rozpakowana. Czas rozpisać konkurs, która wytrzyma najdłużej.

Heidi gratuluję. Dużo zdrówka dla Dawidka!!! Spory z niego chłopak. Ja byłam w terminie urodzona i ważyłam 2800.
 
Moje ciche dni z małżonem mineły. postraszyłam go trochę tym, że musze odpoczywać, żeby nie urodzic wczesniej i wziął sobie to w koncu do serducha. Ja piłam sobie kawusie z mleczkiem a ona z młodym sprzatali:)...serce się radowało!!..no ale chociaz nic poza obiadem nie zrobiłam, to najadłam sie strachu jak mnie zaczął brzuch pobolewac na bliźnie. Mam nadzieje, ze to tylko fałszywy alarm i z blizną ok.
U mnie właśnie grzmi i leje...pogoda paskudna:(...w przyszłym tygodniu musze zrobic reszte zakupów i spakowac torbe. Chociaz podobnie jak Asi, mnie tez się nie spieszy:)
 
Ostatnia edycja:
OJ mnie też , jakoś od rana brzuszek pobolewa i twardnieje, na dole czuje takie dziwne ni szczypanie ni pieczenie, sama nie wiem jak to nazwać, no i brzusio mi opadł, nawet mężuś zauważył , co u niego to naprawdę niespotykane!
 
to mam nadzieję że to taki dziwny dzień - ja od rana mam brzuch jak kamień, a młody prawie w ogóle się nie rusza, ledwo co go kilka razy zmobilizowałam, mam nadzieję, że jutro już będzie w formie i będzie dawał czadu jak zawsze...
 
Ja tak sobie właśnie siedzę i się zastanawiam czego jeszcze mi brak.... Muszę zrobić jakąś listę tych rzeczy. Mnie też się na razie do porodu nie spieszy. Biorąc pod uwagę to, że i ja i siora byłyśmy przenoszone oraz siory córa też po terminie, to pewnie ja będę jedną z ostatnich. Chociaż tak prawdę powiedziawszy chciałabym troszkę szybciej. Tak chociaż z tydzień do dwóch.... Na razie jedyne niedogodności jakie mam to czasami napięta macica i chyba mi się znowu maleństwo wywinęło główką do góry, bo cały dzień dziś czuję jak mi coś tak w miednicy drepcze, a już było tak fajnie, że tylko u góry czułam.
Zastanawiam się po nadrobieniu lektury jak tam Monia czy jeszcze w dwupaku:confused:
Zmykam pogrzebać na allegro:tak:
 
Witam wszystkie panie "2 w 1" ostatnio dużo poczytuje sobie to forum i postanowiłam też się dołączyć do Waszej paczki bo tak się składa, że spodziewam się mojego bąbelka również w lipcu , mam nadzieje, że nie będziecie mieli nic przeciwko jak się do Was przyłączę i czasami odezwę :) bo tak sobie przynajmniej myślę, że razem będzie nam łatwiej znieść uroki ciąży i czas oczekiwania szybciej zleci:)
Pozdrowionka i czekam na Waszą odpowiedź....
 
Witajcie kochane mamuśki :-) meldujemy się i my ... mój net (modem) padł całkowicie ale wrócił mój TŻ więc lecę grzecznosciowo na jego lapku :-)
Polecę teraz szybciutko Was podczytać, a co u nas napiszę na końcu :-)

heidi86 ZDRÓWKA ZDRÓWKA I JESZCZE RAZ ZDRÓWKA DLA CIEBIE I DAWIDKA :-):-):-)
gabiaz fioletowa niuta3 fela_76 te nasze kochane brzusie będziemy odczuwać teraz coraz bardziej ... ciągnięcie , rozpychanie , wiercenie to będzie chlebuś powszedni ;-):tak:
adddaaa olej braci :tak: szkoda Twojch nerwów i zdrówka bebisia :-):-):-)

Beacia82 WITAMY SERDECZNIE CIEBIE I BEBISIA :-):-):-)
monia1021 słoneczko co tam u Was słychować ??? Oj miałaś przejść kochanie miałaś :-(Jaki stan na dzień dzisiejszy dwupaczek czy już solo ??? Daj znać kochanie :-) buziaczki :-):-):-)
aniszka to ja też dopisuję się linni zgagiowiczek RENNIE przyjacielu mój :-):-):-)
EVI@23 WITAMY SERDECZNIE CIEBIE I BEBISIĄTKO :-):-):-)

Chyba narazie wymiękam z czytankiem ... padam na nosek ... napewno ślę naszej pierwszej forumowej parce i ich mamusią maxik zdrówka :-):-):-)
A zapomniałam napisać ;-) Roxanka waży 2 kg i wedle pana doktorka od USG ma nogi do samych chmur :-):-):-) Na 15 czerwca jesteśmy zapisani na echo serdusia malutkiej tak na wszelki wypadek ... pan doktor od USG znalazł trzy plameczki i poradził kontrol ...
Zmykam kochane, bo już sama nie zabardzo wiem co piszę ... buziaczki :-):-):-)
 
reklama
Witam się niedzielnie
Noc grzecznie przespana kawke teraz popijam mężol na rybkach pewnie zaraz ściągnie i pewnie wypije kawusie i siądzie do kompa żeby się uczyć i taki będzie z niego pożytek

Chyba już mi coś na głowę pada bo mi wszystko przeszkadza
 
Do góry