reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dziendoberek kochane babeczki:tak:sobota zapowiada sie pieknie i słonecznie:-D
po sniadanku z moim kochanym mezczyzna...pobawilismy sie z filipkiem w puk puk kto tam:-Dmały z checia odpowiadał kopniaczkami w tym samym miejscu...:-)musze przyznac ze nielubie sobot bo moj M pracuje od południa do 22:-(i jestem prawie cały dzien sama :-(ale co zrobic ...chociaz do południa mozemy nacieszyc sie soba;-)ps.tak jak planowałam mam zamiar wziasc prysznic i ruszyc do walki z szafa pełna
rozwalonych patałaszkow...wiosenny remanet czas zaczac !:-D
ps.co do pokoiku dzieciecego planujemy go tylko odswiezyc jakims zywszym kolorkiem (bo niedawno był malowany)i przyozdobic sciany naklejkami z kubusia puchatka ktore mam zamiar zamowic na allegro sa poprostu przepiekne:tak:


 
reklama
Witam sie serdecznie :-)

Fioletowa - I ja wiem ze to mam (takze moj gin to potwierdzil i powiedzial ze nie chce mnie widziec na porodowce) i zaswiadczenie moge miec w ciagu sekundy ale jedna rzecz mnie martwi - podejscie poloznych :baffled: Jak one reaguja gdy wiedza ze laska miala cesarke bo ma nawalone w glowie? Zapytaj sie moze kochana tej kolezanki jak one do tego podchodza - jesli luz to w poniedzialek pedze do psychiatry i spie spokojnie do 39 tygodnia :tak:

cześć dziewczyny
korzystając z chwili czasu przed grillem zajrzałam tu :-)

Valija jak nie zapomnę to zapytam, ale nie wiem kiedy się będziemy widziały - nie wiem jak ona teraz ma dyżury...
ale się zastanawiam czy położne w ogóle są obecne przy cesarce? nie wiem, ale wydaje mi się, że są trochę zbędne, bo przecież porodu nie prowadzą
jeśli mam rację to nie masz się czym przejmować, bierz zaświadczenie i tyle
a... pewnie chodzi ci o te z połogowego... jak nie zapomnę to spytam...
 
Witam kosiane mamuśki w locie, bo przyjechaliśmy z działeczki uzupelnić zakupki :-):-):-) Lecę ponadrabiać zaległości bo teraz TŻ zażywa kompiradła ;-) Dziękuję za miłe słóweczko o naszych kochanych szkaradkach :-):-):-) Dla nas są prawie całym światem :tak:są to pieski do kochania i nie będą parą :-)
Co do kulturalnego podejścia do ciężarówek ;-) można zapomnieć ... Bezwazględu czy to przychodnia, poczta, sklep czy co kolwiek innego nikt nas nie widzi a ja jakoś niepotrafię się z tym motłochem kłucić ... dałam sobie spokój ;-)
fela_76 super przepisek na ciacho :-):-):-) pozwolę sobie w tygodniu na degustacje :-):-):-)
heidi86 PIĘKNA MORDASKA :-):-):-) KREMOWY ANIOŁECZEK :-):-):-) a co do życia na obrotach ;-) ja ściemniam że się oszczędzam ;-) po co maja mi marudzić :-):-):-)
fioletowa fakt faktem od kiedy chodzę na ciężarówkowy basenik czuję się jak młody bóg :-) taka leciutka i sprawna ( szkoda, że tylko w wodzie ;-):-))
makro10 psiak i bebiś to uroczy widok :-) tylko musicie być 100% pewni czy dacie radę z dwójka , bo szkoda potem oddawać psiątko do obcych lub schroniska ...
adddaaa GRATULECZKI nowego domownika :-) Twoja sunia podarowała prezencik Twojemu synkowi :-) będą się razem wychowywać :-):-):-)
monia1021 SUPER pomysł z tym życiem na "2" :-):-):-) muszę się dobrze zastanowić bo to może być dobry pomysł na życie :-):-):-) Czekam na foteczkę Twojch slodziaczków :-) miziaczki :-):-):-)
juluszka wyrazy współczucia ... teraz nad Waszy bebisiem będzie czuwał kochający ciocio-aniołek ... To światełko dla szwagierki ...



El@83 kciukasy za koleżankę i czekamy na niuski :-):-):-) gratuleczki dla maluszka za pogaduszki z tatusiem :-):-):-)
adddaaa połamania pióra i języka na maturze :-):-):-)
madziolka ja od dwóch dni baluję na działeczce :-) co prawda cały czas u ruchu ale od słoneczka nie stronię i prócz miłego odcienia na skórce żadnych plam nie dostałam :-) życzę i Wam tego samego :-):-):-)
slonce1 powodzonka z mieszkankiem :-):-):-)
goteczka piękniutkie kwiatuszki :-) prawdziwa wiosenka :-):-):-) no i MAXIK zdrówka dla Twojego serdusia i dla BEBISIĄTKA :-):-):-)
Kobiałki mam pytanko :
jaką kołderkę o podusię trzeba kupić dzidzi ??? Chodzi mi o rozmiar , gatunek itp szczegóły ... W czwartek troszkę poszalałam w necie ... Budrzet mocno osłabiony a nie zamówiłam nic konkretnego ... Jedyna zaleta to to że wysyła bez względu na ilość taka sama ;-)
No cóż muszę uciekać , bo TŻ już nawołuje, że mamy lecieć do sklepiku :-):-):-) BUZIACZKI :-):-):-)
 
BEATKO!:-)ty to jestes niesamowita babka niedosc ze zapamietałas i wymieniłas imiona 12 mamusiek to jeszcze skubana;-)podtrzymuje wszystkich na duchu .zazdroszcze pamieci i dzieks piekny za wsparcie :-D:tak:.:tak:pozdrawiam Ciebie oraz wszystkie mamuski bardzooo cieplutko:tak:
Ja narazie ogarnełam mieszkanko i czekam na własciciela mieszkania bo ma po czynsz przyjechac...bryyy nienawidze tego dnia..po pierwsze szkoda zegnac sie z gotowka po drugie ja łacznie z całym otoczeniem musze byc jak najlepiej zaprezentowana co by sie nie wstydzic:zawstydzona/y:wkurza mnie to bo człowiek niemoze sie wyluzowac tylko czekam jak na szpilkach i niemoge zajac sie tymi porzadkami w szafie:wściekła/y:dzieki bogu to tylko raz w miesiacu:tak:ale skubany uparł sie ze bedzie przyjerzał po kase prawie wszyscy inni tutaj przelewaja na konto...kotrola kontrola kontrola hahahhaha:no::-D



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam kochane lipcoweczki :-)
Ja tylko sie przywitac i lece do kuchni pracowac :tak: Salatke mam juz prawie skonczona i jestem w trakcie robienia sernika :-) Jak znajde wolna chwilke to zajrze do Was i troche poczytam :tak:
Milusiego dnia dwupaczki:-):-):-)
 
helooł

u mnie rano lalo jak z cebra, a teraz pieknie cieplutko od czasu do czasu sloneczko zaswieci :-)
dzisiaj zaczal mi sie 30 tydzien ciazy :-D:-D:-D:-D jeaaahhh :-D coraz blizej :-D

co do chwalenia sie kg to u mnie jest poki co +8kg i 94cm w pepku :-D:-D:-D
co do zalawiania sobie u psychiatry skierowania na cesarke, to hehe chetnie sie cos na ten temat dowiem :-p;-);-);-)

Beatko - ja rowniez nie uciekam przed sloncem, zachowuje sie normalnie, ale bez solarium i wylegiwania sie w pelni slonca na lezaku - nie kazdy ma tendencje do tych paskudnych plam, ale wole nie sprawdzac czy ja mam:-p Moja mama i bez slonca miala:-p A skoro lekarze (i nie tylko lekarze) o tym trabia, to cos w tym jest :p
co do poduszek to na poczatku Dzieciaczek powinien spac na plasko (dla kregoslupa itd), widzialam wlasnie na allegro komplety wypelnien (poscieli) koldra (antyalergiczna czyli sylikony itp) + podusia, ktorej praktycznie nie ma, bo jest taka mala i plasciutka - i poki co, to planuje sobie (Maluszkowi) takowa sprawic, a potem jak juz bedzie wiekszy to sie wymieni poduche:tak:

Ja za chwile wybywam na sklepy w poszukiwaniu czegos w miare eleganckiego do ubrania na Komunie mojej Chrzesnicy, przeca nie moge wygladac jak ostatni faflok :-p mam nadzieje ze cos znajde:tak:

udanego popoludnia !!! :-)
 
Witam.

Ja tak na sekundke zameldowac sie i odmeldowac . Przesylam Wam pozdrowienia z Mazur, a jutro z samego rana ruszam do Wloch nad jezioro Garda. W koncu wymarzone i mysle, ze bardzo zasluzone wakacje... Jedziemy samochodem , wiec 20h w trasie - mam nadzieje, ze dam rade :tak: Przy okazji odwiedze Gdansk i Szczecin. Odmeldowuje sie z BB do 14maja.....
Zycze Wam wszystkim, zeby wszystko bylo w porzadku i u Was i u malenstw w brzuszku.
JULIUSZKA - wyrazy wspolczucia :-(

MAKRO- zamierzam uwywac ten Linomag - masc z vit. F, (taki w bialej tubce z zielonym L )to chyba nie ten na odparzenia do pupci, bo nic na nim takiego nie pisza :tak::tak:

FIOLETOWA,VALIJA - co do zaswiadczenia od psychiatry, to dowiedzcie sie w szpitalu gdzie chcie rodzic, czy na pewno honoruja takie zaswiadczenia. Niestety zdarzaja sie tacy lekarze, co wogole czegos takiego nie uznaja i dla nich to nie jest przeciwskazanie do rodzenia SN:-( I najlepiej umowic sie na cesarke na dany termin u lekarza co honoruje takie zaswiadczenie.
 
Witam popołudniowo:-) heh huraaaa szafa normalnie miod cud i orzeszki błysk ...a i wor niepotrzebnych rzeczy sie znalazło..w ktorych na bank juz nie bede chodzic wiec planuje je oddac innym..:tak: (mamy specjalny kontener na osiedlu).stwierdzilam ze niebede dłuzej czekac na własciciela zreszta do tej pory go niema:wściekła/y:pewnie zawita wieczorem...
a teraz wyginam smiało ciało ...:-)i na lezaczek słonce juz nie jest takie mocne wiec chce przyrumienic dekoldzik ,rece ,i co najwazniejsze bladego fejsa:-D
a pozniej trza by cos na obiad upichcic a nie mam zupełnie pomysłu...chmmmm.
 
Ostatnia edycja:
I to jest własnie nieobliczalna irish wether:-D człowiek sobie spokojnie zarzywa kapieli słonecznej a tu nagle bummm i grad z rzesistym deszczem:szok::wściekła/y: hahah ale to był chyba znak zebym juz spadała do domku bo najwyzszy czas..heheh ale efekty sa zaskakujace niepowiem buzia normalnie brzoskwinka:tak:..
wieczor zapowiada sie przyjemnie po mimo nieobecnosci mojego ciezko pracujacego mezczyzny...bede miałą goscia ..psiapsiuła przychodzi zaraz na ploteczki wiec ciesze sie ze niemusze spedzac tego wieczoru w samotnosci z TV..;-)Aco u was babeczki cisza znowu straassznaaa tutaj:-( odezwijcie sie co u was:tak:!!!!ps. ja sie juz zegnam na dzisiaj ...oczywiscie dousł jutro zycze wszystkim milusiego wieczoru!!!:rofl2:
 
reklama
My znów na szybciutkie odwiedzinki :-);-):-) brzusio po grillu pobyczyć ;-):-)
heidi86 po takich pichceniach pozostaje Wam tylko życzyć smacznego , a potem milusiego wypoczynku :-):-):-)
madziolka to widzę słoneczko, że opalamy się aktywnie czyli zdrowo :-):-):-) mój gin mówi, że w ten sposób Roxanka dostaje najlepściejszą na świecie witaminkę "d" :-):-):-) co do podusi zamówiłam z allegro taki wynalazek





mam nadzieję, że będzie przydatna :-)
Udanego buszowanka po sklepach w poszukiwaniu ubranka :-):-):-)
El@83 pogody to Ci kochanie nie zazdroszczę ;-) już widzę jak idę z mojmi potworkami na spacerek i łapie nas takie oberwanie chmurki ... musiała bym chyba na czworaka stać i je osłaniać :-D :-) Pozatym życze milusich plotecze z psiapsiółką i jaknajszybszej wizytki "loko-zgredka" po kaskę :-) cobyś miała już to z główki :-):-):-)
stopi69 szczęśliwej drogi :-) udanego i wesołego wypoczynku :-) no i wracaj do nas szybciutko kochanie :-):-):-)

No to teraz znów ucieczka i jak dobrze pójdzie to do wieczorka, bo nie wiem czy znajdę chwilkę ... jutro o 5 w trasę :tak: lecę z psiczkiem do Łodzi na wystawę, a muszę go jeszcze wyszykować :-) małego lansera :-):-):-)
 
Do góry