reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Nie przejmuj się u mnie tez mimo, ze dziennie smaruję się balsamem i oliwką a uda w rozstepach :( no cóż...
ale dzis ladna pogoda :) no i przyszedł maj mój ulubiony miesiac :) ze wzgeldu na urodziiny i pogode .;-) ojj jeszcze 2 dni i matura :nerd:
 
reklama
Ela
ja też mam kilka rozstępów ciążowych, podobno niestety nie do końca mamy na nie wpływ, jak mają być to i tak będą:-(
Adddaaa
powodzenia na maturze:-) licówki będą trzymać kciuki więc będzie dobrze, poza tym masz wsparcie w brzuszku a co dwie głowy to nie jedna;-)
 
Witam się i ja :-)'
Dziś zdrówko troszkę lepsze (odpukać ) więc może skorzystamy z M z tak ładnej pogody i wyruszymy na spacerek. Jednak dopiero późniejszym popołudniem bo teraz jest w pracy:crazy:

adddaaa trzymamy kciuki :-)
 
witajcie Kobitki w ten piekny pierwszy dzien maja:-)

Juluszka - kondolencje - 3maj sie cieplo.

Adaaa - powodzenia - dasz rade!:tak:

Co do puchniecia, to tez sie to u mnie zaczyna - zwlaszcza stopy i nieco dlonie, ale poki co nie wyglada to tragicznie;-)
Ja dzisiaj nieco posprzatalam i teraz obiadek robie, a potem cooz pewnie slodkie lenistwo hehe Obejrzymy bo mam jeszcze kilka pomyslow co by tu zrobic.
Maksik w brzuchu szarzuje od samego rana i juz coraz czesciej mysle jak to bedzie jak juz bedzie z nami taki Maluszek :tak: Byle do lipca, byle przezyc ten porod i juz ino sie cieszyc :-)

p.s. Kurcze ale te suwaczki oszukuja :p jutro zaczyna mi sie 30 tydzien a tu pisze 29 :p
buziale!
 
ach tej MAJ...nareszcie bo juz miałam dosc tej szarowki...jeju babeczki strasznie sie nudze niewiem co ze soba poczac w tv nic niema .domek posprzatany..obiad zrobiony...????chmmmm..czekam az słonko wejdzie na tarasik co bym sie mogła troszke wyłozyc:-D....Moja kochana Mamusia ma dzisiaj urodziny a niemoge sie do iej dodzwonic:-( Filipcia strasznie mi dzisiaj dokucza ,kopie od samego rana...to chyba dlatego ze noc miałam wkoncu przespana;-)
aha babeczki zamierzacie sie opalac ???ja oczywiscie brzusio zakryje ale nieukrywam ze chciałabym sie troszke zarumienic...:rofl2:


 
Ostatnia edycja:
aha babeczki zamierzacie sie opalac ???ja oczywiscie brzusio zakryje ale nieukrywam ze chciałabym sie troszke zarumienic...

oj chcialabym chciala, bo sama wygladam jak truposz i gdyby nie pudry brazujace balabym sie siebie w lustrze:tak: hehe

ale niestety z tego co wiem to opalanie w ciazy i w pologu odpada - przede wszystkim dlatego ze jest szkodliwe (bla bla bla), ale glownie dlatego ze jest ogromne prawdopodobienstwo wyjscia PLAM i przebarwien, co nie wyglada za apetycznie - a tego bym sobie ani Wam nie zyczyla - plamy na buzi albo gdzie indziej:-p
 
ja się nie będę opalać, chciałoby się wyjść na słońce, ale brzuszka przegrzewać nie wolno [i myślę, że zasłanianie niewiele da] a poza tym nie chcę by mi jakieś plamiaste pamiątki pozostały na skórze, a podobno teraz jesteśmy podatne na różne przebarwienia... :-(
mój mąż już do mnie mówi trupku, taka jestem biała...
 
MAdziolka-:-)no to teraz dzieki tobie;-):-):-):-) niemam juz zadnego pomysłu na spedzenie popołudiaaaaa:laugh2:naprawde dziekuje baardzooo:-D:laugh2::rofl2:..hahahah;-);-);-)




ok ok babeczki luzik..przyjełam do wiadomosci....w takim razie pozostaje mi jakas dobra lektura...w cieniu konaru drzew:-D:-D:-D:-) miłego dzionka kochane i dousłyszenia:tak:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madziolka
te suwaczki tak pokazują właśnie, jak zaczynasz 30 tydzień to będzie się pojawiać 29 tygodni i 1,2,3... dni, bo masz skończone 29 tygodni, mam nadzieję że wyjaśniłam to zrozumiale...

ja się nie opalam ale to nie znaczy że nie bywam na słońcu w ogóle, nie da się być ciągle w cieniu
 
reklama
U mnie już po obiadku
Mężulek był z córeczka na spacerku a ja wykorzystałam i poprasowałam ciuszki dzidzi
A miedzy 18a19 idziemy zobaczyć mieszkanko które chcemy wynająć od czerwca bo w maju musimy pozamykać sprawy z wynajęciem mieszkania w którym mieszkamy
 
Do góry