reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Hejeczka kosiane mamuśki :-):-):-) TŻ nareszcie wrócił i mam dostęp do neciku :tak: Co prawda teraz muszę polecieć szybciutko po zakupki i obrobić pieski ale potem w wolnej chwili przylecę z Wami popisać :-):-):-)
Milusiego dzioneczka :-) i choć odrobiny słoneczka, bo u nas tego bardzo brakuje :-) buziaczki :-)
 
reklama
HEj dziewczynki........ sory,że tak przy końcu do WAS piszę,,ale musze zapytać.......( jestem z forum ciaża po poronieniu,,,, i zapisałam sie tylko do lipcówek,,ale nigdy ni episałam,,,, także witam wszystki eserdecznie)


a więc mam pytanko,,może ktos odpowie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

od paru dni mam bóle brzucha, stawia sie i wogóle mały buszuje,, dziś wstałam z mokra pizamą,,nie dużo no ale zawsze coś...... były to wodniste brązowe plamy,,,,,,, coprawda dzwoniłam do ginka, narazie kazała mi czekać a jak cośsię roskręci mam przyjechac//////////////////ale czy która z was plamiła na brazowo albo plami- jestem w 36 tyg , w srode wchodze w 37....

bardzo zależy mi na jakiejś odpowiedzi???/

pozdrawiam wszystkie i życze miłego dnia;):-D:-D:-D
 
Witam lipcóeczki wekendowo,u mnie nie ma słoneczka ale jest nawet ciepło i taka pogode to ja lubię najbardziej odkąd jestem w ciąży oczywiście:-)
ja po śniadanku poleguje,i myśle co tu na obiadek zmajstrowac:-)
Daisy też miałam chetkę obejżec ten film,ale nie wiem czy mi się bedzie chciało dupkę ruszyc,może mi siostry chłopak z netu ściagnie:tak:
addda mój mały też wydaje różne dziwne dzwieki,najbardziej zastanawia mnie odgłos jakby mu kosteczki strzelały,jakby miał się tam połamac,ale to raczej niemożliwe,tak że nie mamy się czym zamartwiac:-)
 
Witam sie ponownie.
Jestem juz po wieeeelkich zakupach, na szczescie tatus pomogl, ale moj, nie dziecka... :-D:-D:-D

AsiaJan ja tez dzisiaj robie ciasto z truskawkami, moze na biszkopcie, moze jako sernik na zimno.... mniam :tak:

To ja zmykam do rodzicow, zycze duzo slonka, wiele energii i zadnych dolegliwosci... :cool2:
 
HEj dziewczynki........ sory,że tak przy końcu do WAS piszę,,ale musze zapytać.......( jestem z forum ciaża po poronieniu,,,, i zapisałam sie tylko do lipcówek,,ale nigdy ni episałam,,,, także witam wszystki eserdecznie)


a więc mam pytanko,,może ktos odpowie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

od paru dni mam bóle brzucha, stawia sie i wogóle mały buszuje,, dziś wstałam z mokra pizamą,,nie dużo no ale zawsze coś...... były to wodniste brązowe plamy,,,,,,, coprawda dzwoniłam do ginka, narazie kazała mi czekać a jak cośsię roskręci mam przyjechac//////////////////ale czy która z was plamiła na brazowo albo plami- jestem w 36 tyg , w srode wchodze w 37....

bardzo zależy mi na jakiejś odpowiedzi???/

pozdrawiam wszystkie i życze miłego dnia;):-D:-D:-D

Ja jakies 3 tyg temu tez plamilam, ale przez 2 dni, bylam z tym u lekarza, to powiedzial ze macica sie przygotowuje i pekaja jakies naczynka, mowil tez ze zrobilo sie malutkie ujscie, ale to nic groznego. Brzuch twardnieje mi juz od ok 20 tc, nawet odstawilam tabletki bo to zupelnie nic a nic nie pomagalo a i tak dotrwalam do teraz, mojej siostrze tez tak robilo, mieszka w szkocji, ale zupelnie nic na to nie brala. Jedynie czego jeszcze nie mialam to bolacych skurczy.
 
addda mój mały też wydaje różne dziwne dzwieki,najbardziej zastanawia mnie odgłos jakby mu kosteczki strzelały,jakby miał się tam połamac,ale to raczej niemożliwe,tak że nie mamy się czym zamartwiac:-)
no wlasnie cos takiego slyszalam ale skoro nie jestem sama to dobrze tzn, ze chyba normalne :)

ja dzis wyjatkowo pospalam mimo ze mialam 4 przerwy na siku,(mimo ze wlasnie zjadalam sniadanko i zaraz ide sie myc i ubrac no i dalej lezec ... :-(
 
AsiaJan z własnego doświadczenia przez pierwsze 3 miesiące nie bedzie potrzebana poduszka bo dziecko powinno leżeć na płaskim to nie masz co się spieszyć

 
AsiaJan z własnego doświadczenia przez pierwsze 3 miesiące nie bedzie potrzebana poduszka bo dziecko powinno leżeć na płaskim to nie masz co się spieszyć

Dzięki Słońce też już później o tym pomyślałam ale ja mam taki dziwny charakter, że jak już coś kupuję to muszę wszystko od razu. Choć tak jak w przypadku podusi nie jest ona jeszcze niezbędna ale gdyby była to by się nic nie stało:-):-)
 
Czesc Mamuski:-)
Ale ze mnie dzisiaj len,nocka ciezka(znowu:-(),rano wstalam jak mezus wrocil z nocki,zjedlismy sniadanko i z powrotem do lozeczka skoczylam i wstalam o 14!Ale taka mialam potrzebe...Takze teraz jestem mega rozleniwiona,no nic,trzeba sie za cos zabrac:-)
Asia jak upieczesz to ciacho,to podrzuc kawalek:-)
A cos sie Monia nie odzywa,ciekawe jak tam sie sprawy maja
Milego dnia Dziewczynki
 
reklama
kasiekkm miałam to samo w tym tyg, po badaniu przez gina, poszłam zaraz jeszcze na wizytę ale lek. nie było tylko położna powiedziała to samo co lekarz kamlotki
tyle, że od tamtej pory mam skurcze nawet, że bardzo bolesne, kiedy już robiły się w miarę regularne to za chwile przechodziły, także szykujemy się już do porodu :)

AsiuJan, ja podusie zaczęłam używać jak Jagoda miała roczek, i to taką jakby był złożony mały ręcznik, teraz też pewnie tak zrobie, póki co będę używac rozków i kocyka

a ja dziś wyszorowałam wózek po Jagodzie, błyszczy jak nowa fura :) hehehe
ogolnie dziś poczułam ogrmny przypływ energii, co mnie troszkę "zaniepokoiło" bo ostatnio czułam się padnięta
 
Do góry