reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Hej!
Ja pomału wracam do żywych, bo mnie grypsko ścięło że hej!
Dziś już o wiele lepiej, nawet z Maja byłyśmy na spacerku i zakupach :-)
Maciek w weekend gorączkował, w pon trochę też,ale od wczoraj już w przedszkolu. Mogłam go jeszcze zostawić,ale naprawde nie miałam siły na zajmowanie się dwójką skoro sama ledwo żyłam. Od niedzieli daję mu bactrim co Majka nie skończyła i mam nadzieję,że się nic nie rozwinie, bo oprócz tej gorączki nic mu nie było. Majce antybiotyk służy i lata juz jak szalona, no ale do końca tyg. w domu.

Sylcia to m na komunię nie przyjedzie? Współczuję,że tak wszystko sama musisz poogarniać.
Moja siostra ma właśnie takiego pieska, mamie powiedziała,że ze schroniska,ale nie wiem czy coś nie kręci:sorry:

Renia wiesz,że ja byłam przekonana,że aby złożyć buzza to trzeba siedzisko zdjąć (w instrukcji tez chyba tak napisali),a ostatnio obczaiłam,że jednak da się złożyć bez ściągania:szok: No a przecież juz Maciek w tym buzzie jeździł i ja taka nieświadoma. Popróbuj,może murę też się da złożyć ;-)

Mała śpi, a ja może posadzę surfinie, bo wczoraj miałam tylko siłę na wsadzenie ich do doniczek w osłonkach.
 
reklama
Hej
Dziewczyny nie ograniam się .Doba dla mnie za krótka.Ewa wstaje okolo 9 śniadanie,obiad i już po Michała trzeba iść .Normalnie dni lecą jak szalone.Siedzę w domu a czasu brak,jeszcze 3 razy w tyg aerobic jakieś sprzątanie gotowanie .Jak miałabym to jeszcze z pracą pogodzić?Sorry że tak o sobie :zawstydzona/y:

Madziu zdrówka dla Was!

Iza powodzenia przy zabiegu.

Sylcia ja już się boję tych przygotować komunijnych,więcej roboty niż przy organizacji wesela;-)
 
hej
jestem
Igi wreszcie śpi
normalnie faza na mamusię nie do zniesienia
na szczęście i tatuś się przekonał bo przez godzinę nie umiał opanować wyjca;-)

Madziu ale Was rozłożyło
oby już tylko lepiej
co do mury niestety nie składa się - siedzisko specyficzne

Kic właśnie tą versę bj chciałabym obejrzeć na żywo:-) wiesz może w jakim sklepie w kato jest?
ja dzis maiałm jeździć i szukać ale jak zwykle skończyło się na planach

kurcze jeszcze Ewę muszę walnąć a mi się nie chce
no systematyczna to ja nie jestem - buuuu
 
Ja już po aerobicu ledwo żyję,mięśnie zmeczone mam jak cholera, muszę magnez kupić.Dzieciaki jeszcze nie spią tak właśnie tatuś miał uśpić:wściekła/y:Idę walczyć z nieposłuszną ferajną :crazy:

Spokojnego wieczoru!
 
Andula, widzę, że Ty też cierpisz na brak czasu:sorry:
Oj mnie ta wiosna trochę zdezorganizowała ;-) Tez nie chce mi sie ćwiczyć. Wczoraj opuściłam mój ukochany step:szok:. Mam nadzieję, że moc za niedługo wróci
U nas kolejny piekny dzień. I na dodatek będzie fajny, bo idę do fryzjera ;-)
 
U nas piękne słonko, a ja się zabieram za prasowanie :)
Kuba na ogródku, Liwa w żłobku - dziś ją siostra odbiera, bo my jedziemy na koncert laureatów z Kubą:tak:
Oj u mnie też czas szybko leci, dość dużo czasu spędzamy na dworze, co dziennie coś do załatwienia i nawet nie wiadomo kiedy się wieczór robi. Ja mam jedynie dobrze, że kończę o 11, więc mieszkanie na szybko ogarnę:tak:obiad zazwyczaj M gotuje w sobotę i niedzielę a w tygodniu zjadamy zapasy:-D

Renia 09.05 od 15-17 są dni otwarte w PSM z Katowicach na ul Teatralnej:tak:co prawda w ofercie mają tylko fortepian (wolałabym pianino;-)) my się wybieramy zobaczyć co i jak:tak:na razie mam mieszane uczucia ale zobaczyć można:tak:
moja Ewka niestety też nieregularna:zawstydzona/y:ale staram się min 3 razy w tygodniu:tak:nie mam pojęcia gdzie versę można zobaczyć:confused2:jedna z forumek sprzedaje bordową, kupioną w lutym tego roku:tak:
Kasia ja byłam wczoraj u fryzjera, trochę mi lżej na głowie:-D
Madzia no cóż czasami wózki nas zaskakują:-D

Kurcze kopm mi się zwirusował i net mi ścina :/

miłego popołudnia!
 
Błoga Ciszaaaaaa uwielbiam:tak:Dzieci spiochają ,tata na siłowni pakuje .Jak dziś ćwiczyłam ,Misiek się mnie pyta "mamo czemu ćwiczysz" odpowiedziałam "aby być zdrowa i mniejsza ;-) " Zdziwiony podsumował:tata ćwiczy aby być wielki ty aby być mała nic nie rozumiem " :-D Mi znowu kg poleciał ale to chyba nie przez ćwiczenia jakoś zapominam o jedzeniu.Jestem już płaska jak 10-latka:baffled:

Ewulec próbuje robić fikołki. Boje się jak świruje na podłodze że się połamie.

Kasiu Ty pracujesz to ja rozumiem brak czasu, a ja? Jakaś niezorganizowana jestem:sorry:

Kic jak na koncercie?

Spokojnej nocy!
 
Kic, jak poszło koncertowanie?
Andula, świetny tekst Michała. Nie dziwię się, ze dziecko jest zamotane - przecież to jest nie do ogarnięcia ;-)
Jak ja się cieszę, że dzis jest piątek. W końcu jutro sie wyśpię. czuję, że mam deficyt snu i musze to jakos nadrobić
 
Helloł dziewczyny.
Widze, że nie tylko ja nie ogarniam.
Tyle czasu było zimno, ze nadrabiamy teraz siedzenie na świeżym powietrzu.
W rezultacie wszystko ciagle do tyłu, pranie lezy do prasowania ale ćwiczeń nie odpuszczam choć teraz już z 2-3 razy w tygodniu robie przerwe ale mam inne rodzaje ruchu :p.
kic ale ty masz zdolniache tego syna. Hehe my w bloku mamy takiego młodego w szkole muzycznej- fajnie gra a ja mam codzinnie 2 h koncertu gratis :p.
Andula ale was mloda podsumowała :-D. Ja mam teraz rozrywkę- stwierdzilismy, że Patryk to jednak hmm...potrzebuje treningu ogólnorozwojowego i teraz codzinnie katuje go 15 minutowka Mel B:-p Takie to dlugie, chude i nieskoordynowane- jak szczeniak z za duzymi łapkami.
kasia spx na razie siedopiero budzimy na wiosne to nam sie nie chce. I jeszcze te wiosenne porządki. No lae akurat wiosenne porządki na głowie to dobry pomysl ^^
Madzia no to miejmy nadzieje, że wychorowaliiscie się, i przez nastepne pól roku spokój.
Sylcia udanej imprezy. A ogarnąc to naprawde trudno. JAk ja sobie pomyśle, że mnie jeszcze 2 razy to czeka brrrrrr... ja bym najchetniej nie robiła komunii bo mnie to wszystko wkurza ale wtedy babcie wkurzaly by mnie jeszcze bardziej i to przez kilka lat :/
Ech lece bo jak sie zasiedze to sie nie wyrobie a w dodatku po poludnia mam babskiego spota-ehhh w dodatku umówiłyśmy się, że żadna nie prowadzi ;-):-):-p
 
reklama
heloł
komp muli a ja w sumie razem z nim
nic mi się nie chce
wczoraj byłam na urodzinach u koleżanki i chyba za dużo wina bo dziś ciężko mi;-)

do tego taka niezorganizowana jestem, że szok
ewci wczoraj nie zrobiłam a jest co spłaszczać;-)

Andula płaski brzuch to moje marzenie więc zazdroszczę, że już go sobie uformowałaś
ale Ty ćwiczysz jak najęta
a tekst Miśka świetny;-)

Kic a za ile chcę sprzedać tą versę?

Madzia składa się mura ;-) ale beznadziejnie
bo wielkie to i ciężkie
dobra zmykam bo obiad kipi
 
Do góry