reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Madzia......zdrówka...ale Was wzięło
Co do lukru, to napewno droższy niż ten z mąką bo taki przepis próbowałam(on tam też gdzieś jest zlinkowany przy tym torcie) i narobiłam się że hej. Ten z pianek wyrabia sie jak ciasto na pierogi nomen omen :):) więc nie wiem czemu koleżanka mówiła że ciężko, właśnie te pianki dają taki fajny klej. Mnie, najgorzej było wgnieść te proszkowe kolory, ale jak obcziłam tą mikrofalę to się robi migiem, możesz zrobić wcześniej i włożyć potem w woreczku lub folii do zamrazarki, spoko się przechowuje
Sylcia...ale zrobiłaś falę pierogową, ja z ruskich najbardziej lubię te z truskawkami :):)
Renia...no tak..oryginalnie jest z m&msami ale ja zrobiłam z ze zwykłymi biedronki :) tak Kic...miałaś rację, chciało mi się:-D:-D:-D:-D i zrobiłam z 2 porcji a tu gości dzisiaj nie będzie :eek: i kto to zje??? chcecie?
no nic, idę poczytać zaległości i nadrobić bloga :)
paaa
 
reklama
Renia, zazdroszczę tego porannego leniuchowania. Ja wstałam przed 7:eek:
A wczoraj byłam na warsztatach "Mój pies mówi". Super. Poza tym bardzo lubię towarzystwo psiarzy - tacy pozytywnie zakręceni ludzie. I a propos psa - Surv wydaje mi się, że nie miałaś wyboru...
A za jakiś czas jedziemy do mojej babci z życzeniami urodzinowymi - 93 lata:tak:
Sylcia, żeby woda szybko wróciła:tak:
U nas też roztopy, ale tyle śniegu było, że jeszcze leży i to całkiem sporo w niektórych miejscach. Dopiero lód na rzeczkach puszcza
 
Ja sie tylko witam, bo jestem padnieta:no:Kladlam sie o 3 a o 7 juz Misia sie obudzila(kladla sie ok 23:crazy:)Troche sie zdrzemnelam,ale to i tak nic nie daje. U nas tez roztopy,cieplo ale szaro i buro:wściekła/y:
Milej koncowki niedzieli :tak:
 
Post to podeślij kilka na spróbowanie

Dorka wypoczywaj

Madziu i jak chorowitki? Mam nadzieję, że juz Maćko nie wymiotuje

Surv też bym sie nie zgodziła na pieska - może niech zabiorą go z sobą albo oddadzą komuś z sąsiadów

Ja już oczekuje powrotu męża
zapowiedział sie na nockę z wilczym apetytem:cool2:
tak więc koło 21szej obiadek będę gotowała wygłodniałym rajdowcom:rofl2:
 
Hej wieczorkiem:)
Liwka własnie padła, Kuba je kolacje i też idzie spać - teraz jak go nie kładę w południe to zasypia w 3 sekundy:-p
Madzia i jak u Was??poprawiło się?zdrówka dla dzieciaków!oby głowa przestała bolec i dała normalnie funkcjonować:tak:
Renia widzę nocna zmiana Ci się szykuje:-p
Post no tak myślałam, że nie odpuścisz tych ciastek:-p:-D
Dorka 7 to normalna pora przecież;-)a no zapomniałam że nie wszystkie dzieciaki są takimi rannymi ptaszkami jak mój Kuba i Maciek Madzi:-p;-):-D

Napiszę szerze że pierogi mi wyszły pierwsza klasa:-pcałą rodzinę dziś wyżywiłam łącznie z siostrami i mamą:-pidę poczytać książkę -tak, tak ja w końcu coś sobie wzięłam do poczytania bo aż wstyd się przyznać kiedy ostatni raz coś czytałam:cool2:ale nawet fajna:happy:
spokojnej nocki!
 
Madzia ja też pytam jak zdrowie w rodzinie?
Renia, to będziesz miała niezłą stołówkę;-)
Kic, teraz nie dadzą Ci spokoju i będziesz musiała co jakiś czas te pierożki lepić:tak:I nie zapominaj, że moje też ranne ptaszki - zawsze tacy byli niestety:confused2:
 
witajcie moje Panie

ja się tylko zamelduję, wszystko przeczytałam ale brak siły odpisać:zawstydzona/y: jednakże nie omieszkam pogratulować naszej Surv- pani na włościach:-);-) super, że już wszystkie formalności załatwione i prawnie już jestescie właścielami domku!!! Zobaczysz jaki to rarytas rano wstać i wyjść z filiżanką kawy na podworeczko i posluchać kumkania żab, śpiewu ptaków itp:-p:tak:
Kic super, ze już jestescie po i wszystko poszło sprawnie!!!! Wszystkiego naj na 7 miesiączek Liwki!!!!
Madzia zdróweczka dl aTwoich pociech i dużych i małych:tak:
Kasiu wszystkiego najlepszego dla Twojej babci:tak: Piękny wiek:tak:

a ja tradycyjnie w sobotę balowalam:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ale tym razem pelna kulturka:-p po poludniu mieliśmy w Planetarium oficjałki i na poczęstunku jeden z "naszych" wystartował z pomysłem, że moze na jakiego grzanca by isć?:-p no reszty długo nie trzeba bylo namawiać:cool2: samochody pozostawały na parkingu a my siuup do pubu:-D ale jak zaznaczylam kułtualnie M przyjechał koło 20tej po swą malżonke:-p ale było baaardzo sympatycznie:-)
no i na tyle, M krzyczy, że zaniedbuje obowiazki małżeńskie:-p och ciężka my kobiety mamy rolę:rofl2:
 
Melduję się nie takim znowu świtem, ale u nas rozpasanie przedwyprowadzkowe: R ostatni tydzień w pracy, więc przeszła mu nerwica ze wstawaniem o 5, żeby na pewno zdążyć i na luzie zwlekamy się z łóżka kolo 7:-) Nie wszyscy co prawda na takim luzie, bo Flo znowu jazdy o przedszkole robi i nie pociesza ją fakt, że to już ostatnie tygodnie, ale mnie bardzo zależy, żeby jak najdłużej miała kontakt z dziećmi, bo potem to już tylko pasanie kóz i opróżnianie szamba kubełkiem z rozrywek ją czeka:-p

Doczytałam, że Kic robi pierogi hurtowo: to ja poproszę parę porcji ruskich, bo chodzą za mną, a sama nie zrobię:zawstydzona/y: możemy zrobić letnią akcję wymiany: ja Tobie pomidory, Ty mnie obiady:-) Jeszcze z Post pohandluję za te ciastka i torty, i mam aprowizację zapewnioną:-D

Tyle na razie, musze zlecenie skończyć, a przez katar w głowie idzie kiepsko:baffled:
 
WItam rankiem:)
Oczywiście standardowo niewyspana:confused2:Liwka w miarę fajnie spała 2 noce i dziś znowu d***:crazy:no cóż taki widocznie mój los:sorry:
Surv jak bym wiedziała że dojdą za nim się popsują to bym Ci wysłała:tak::-Dmoże kurierem?:-poj pewnie już żyjecie przeprowadzką, ja tam Was podziwiam że z miasta do wsi się wyprowadzacie;-)
Kasia no o Twoich "śpiochach" zapomniałam:sorry::-p
Tosika widzę pełna kultura:-pdziękujemy za życzonka:happy:

A my się do p-la zbieramy, potem pozałatwiać jakieś urzędowe sprawy i znowu cały dzień z głowy:sorry:a jutro do kardiologa idziemy, więc wiecie;-)&&&&:-p
miłego dnia!
 
reklama
No u nas poza Majką to lepiej ;-)
Maciek tylko z rana pawie puszczal,potem w pewnym momencie wstal i stwierdzil,ze juz jest zdrowy.Latal do wieczora jak szalony,chociaz w dzien nie spal.Wieczorem przy zasypianiu znow szopki,a myslalam,ze jak nie pospi w dzien to wieczorem padnie...a gdzie tam:-p
Z Majka ide do lekarza na 13.40 i proszę &&&& zeby to nic powaznego nie bylo,ale kaszle strasznie.

U nas 6.30 to normalna pora do wstawania ;-) Ale bynajmniej sie szybciej disiaj wyrobilismy,bo jeszcze do przychodni zarejestrowac mala jechalam,no i juz jestem spowrotem:tak:
Slonko pieknie swieci,wiosne czuc,to az sie cos robic chce.A my na spacery pewnie szlaban bedziemy miec:baffled:

Survivor
to Flo juz w ogole do przedszkola nie pojdzie czy od przyszlego roku gdzies ja znow dacie?
Kic kciuki beda ,a jakze,ale to dopiero jutro,wiec sie nie stresuj ;-) Mi mama przywiozla pierogi,ale zjadalm tylko 3,jakos juz mi ochcota przeszla:sorry:
Kasia oj to babcia juz piekne lata ma:tak:
Tosika a czy kiedys bylo niekulturalnie???;-)
Post no jasne,ze ciastka chcemy;-) Ty sie dalej wstrzymujesz z jedzeniem tych pysznosci ,ktore pieczesz?
Renia dojechali? To od dzisiaj sprzatanko co? wiem cos o tym ;-):sorry:
 
Do góry