reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Alicja oj szczerze współczuje tej Twojej koleżance takiego smoka wykluć, moja ważyła 3500 i myslałam że mnie rozerwie a męczyłam się 10godz, mam nadzieje że z drugą bedzie lepiej
 
Gratulacje Mery, Sylcia super, ze juz wiecie!
Dziewczyny, czy probowalyscie jakichs metod tzw. "na dziewczynke" lub "na chlopczyka" jak chcialyscie zajsc w ciaze? Jestem ciekawa, czy to w ogole dziala....czy zwieksza szanse? Czy ktorejs z was sie to sprawdzilo?
 
Dziewczyny, ale milo czyta się same dobre wieści. Gratuluję nowo ujawnionych dziewczynek i chłopczykó, no i zakupów;-):tak::-D
 
kociata-u nas żeby maluszek urodził się jako raczek, próbowaliśy trafić w środek cyklu, albo tak bardziej na początku-w obu przypadkach chłopaki!
 
reklama
Sylcia: gratulacje! widzę, że powoli proporcje lipcowych dziewczynek i chłopców się wyrównują :)
Kociata: gdybym miała czas sie zastanowić to pewnie bym próbowała utrafić w dziewczynkę, no i raczej nie Raka, bo te mają trudne charaktery:) Ale myśmy nic nie planowali, bo jakoś nam się zdawało, że w tym wieku i przy licznych trudnych ciążach w rodzinie, to nam co najmniej z rok prób zejdzie, liczyliśmy się nawet z tym, że będziemy małżeństwem bezdzietnym, a tym czasem zaszłam w ciążę niemal od kichnięcia :))
 
Do góry