reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Tymcio śpi
Nafaszerowalam syropkami
Jestem jakas przewrazliwiona kiedy choruje. Do tego nie jesteśmy u siebie tylko w hotelu
Jutro mam nadzieje załapać sie na wizyte do naszej dr. Licze ze prosto z drogi nas przyjmie. Okropnie kaszle a do tego wymiotuje. Dzis 2 razy
oddał flegme.

Kic to nie dobrze ze jeszcze ciebie rozkłada

Ide sie plumknac i spać
Choć pewnie oka nie zmruze tylko będę czuwała

Dobrej nocki
 
reklama
dzień dobry :-D
Kasiu rzeczywiście wszyscy chorują...a więc hurtowo zdrówka dla wszystkich i małych i dużych :-D

wczoraj wpadła do mnie koleżanka i pogadałyśmy sobie, milutko było, czasami dobrze sobie popalać :-)
dzisiaj różnych zabaw ciąg dalszy plus dalsze odgruzowywanie pokoju-oski wszedł w fazę eksperymentów ze sznurkami, taśmami, pudłami itp i rozkłada zabawki na części. muszę to ogarnąć :-p
miłego dnia, zapowiada się mroźnie, dobrze, że w domku siedzimy
 
Oooo..widzę, że pogrom chorobowy na całego:shocked2: Flo też już dziś rano jęczała, że ją gardło boli, ale nei wiem, czy to czasem nie symulacja, żeby do przedszkola nie iść...na wszelki wypadek syrop zarzuciłam i mam nadzieję, że się nic poważnego nie wykręci.

Iza, a po co Ty w ferie tak wcześnie wstajesz?;-) Ja to bym się do 10 byczyła:tak: Ostatnio mam znowu narkopelpsję ciążową i mogę spać i dwa razy dziennie a i tak padać na pysk o 19:-p

Renia, z koscią ogonową to jest niestety kiepska sprawa - ja mam jeszcze przedciążowe zwyrodnienie, bylam z tym u ortopedy i jedyne co mozna zrobić to siedzieć na takiej specjalnej poduszce, podobnej do poporodowej, ale mnie np. gto tak se pomagało... najlepiej jest nei siedzieć wcale, ale w ciąży wyboru dogodnych pozycji to za wiele nei ma:-p Mnie najbardziej pasuje leżenie na boku, bo wtedy przynajmniej spojenie łonowe tak nie daje, no i generalnie nieruszanie się...po leżącym weekendzie czuję się prawie jak przed ciążą:tak:

U nas znowu mróz poteżny, dziś muszę się z nim w końcu zmierzyć, wczoraj mi siostra Flo odebrała, ale dziś już zadnego jelenia nie znajdę:-p

Kasia, no z piecem zdążyliśmy w ostatniej chwili, aczkolwiek tu w kamienicy to i bez ogrzewania mury i sąsiedzi grzeją więc i tak te 18 stopni to zawsze jest. ale ja już myślę nad kozą lub kominkiem w każdym pokoju na wsi, bo jak tam nam ogrzewanie padnie to nam tyłki do krzeseł poprzymarzają:sorry: A przyspieszyliśmy no bo Sara...tak bysmy mogli jeszcze drugie pol roku bujać się z decyzjami, ale młoda nie pozostawia nam wiele pola do manewru...będę jej to wypominać na starość:-p teraz to tylko modlę się, żeby do wyprowadzki nie bylo już takich mrozów...

aaaa...Flo wysnuła szaleńczy wniosek z przeprowadzki....jest przekonana, ze po zmianie mieszkania na dom nastąpi cud jak w Cliffordzie i nasz kot też urośnie do gigantycznych rozmiarów:-D Fakt, wazy te kilkanaście kilo i wygląda bardziej jak mały pies, ale nie sądzę, żeby wyrósł na 10 metrów....obawiam się, że dziecko bedzie bardzo zawiedzione:-)

Dobra zmykam do roboty i na tradycjną codzienną kontemplację przeprowadzki...czyli wyciągam pudło, patrzę co by tu spakować i....to mnie tak męczy, ze stwierdzam, że na pewno R zrobi to lepiej:laugh2:
 
Witam,
nocka okropna.
Wróciłam właśnie od lekarza, dostałam antybiotyk. Nie umiem mówić a co dopiero połykać.Masakra.
Wpadnę później jak dojdę do siebie.
 
Czesc dziewczyny!!!
Kic oj to Cie pozadnie rozlozylo:-(Trzymaj sie, jak Kuba i Liwka? trzymam &&&& zeby sie nie zarazila:no:
Survi no to niezle sobie Flo wymyslila:-D
Renia zdrowka dla Tymka:tak:
Iza widac ze nie mozez usiedziec na miejscu:-D
Ja na szczescie nie mam antybiotyku,ale zakaz wychodzenia z domu:no: Pani doktor stwierdzila ze to cos wirusowego,jak sie nie poprawi do konca tyg to wtedy antybiotyk mi da:tak: G mala do przedszkola zawiozl i przywiezie tez:tak: Ja troche posprzatalam, teraz zupa sie gotuje, a potem chce sobe zrobic pedikiur:tak:
 
(...)a potem chce sobe zrobic pedikiur:tak:

Jakim cudem dosięgniesz do stóp??:-D:-Dzdjęcie w trakcie robienia koniecznie poproszę:-)

Kic, oj to Cię siekło:-( A mama do bachorków przyszła? dbrze by bylo, jakbyś choć ze dwa dni mogła poleżeć....
Ja się idę ubrać po porannej drzemce i zrobić coś konstruktywnego...chyba na sweterku dla Sary się skończy:-p A zaraz wstawię w odpowiednim watku zdjęcie kocyka i sweterka do kompletu....Flo to tyle rzeczy przez 3 lata życia nie zrobilam;-)
 
My juz w domu
Tymi od rana dobrze tzn lepiej
Niestety nasza dr na urlopie jutro do rodzinnego
Leze padnieta. Niewyspanie wychodzi aż zakrecilo mi sie w głowie
Do pozniej
 
Surv, bardzo mi sie droga dedukcji Twojego dziecka podoba:tak::-D
Dorka, to sie nazywa dobrze wychowany syn:tak::-D
Renia, dobrze, że Tymkowi lepiej. Wymioty to nic fajnego:sorry:
Rano pies był bez jednego zęba a teraz już jest bez dwóch. Niezłe tempo gubienia szczęki:-D Ciesze się bardzo i czekam aż kły wypadną;-)
Kurcze taka zimnica, że zaraz muszę pogłówkować co tu jutro do pracy założyć, żeby wyglądać w miarę a nie jak na podróż na Alaskę;-)
 
reklama
Hej Hej
ale mrozi co??? ja dzisiaj jeździłam bez wspomagania bo mi zamarzło:szok: nieżle nie? :)
oj ten mój włoch to nie przywykł do takich temperatur.
Renia..zdrówka dla młodego,
młoda ma coś zaropiałe oczka, nie wiem o co chodzi , ??? zapisałam na czwartek do lekarza i jak nie przejdzie to sie wybierzemy.
Kic...oj współczuję, dużo zdrówka życzę
Surv...a kupiliście juz przyczepke na kota??? nie powiem oryginalnie będziecie wyglądać :) jeden długi i chudy,mała kuleczka obok, szalona młoda i wielki kot....ciekawe co na to społeczność lokalna...no i nie mów że posiałaś już pomidory???...no w sumie podobno w lutym się powinno siać..
to jakby nie patrzeć jutro już:-)
Kasia....ja się też ładnie kutam do pracy, getry czapy ale i tak przemarzam po minucie wyjścia na zewnątrz.
przerelkamowana ta zima, niech będzie już wiosna.
Ja już zamarzam!!!!!
no nic, idę trochę kaski wydać na allegro :)
 
Do góry