reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

witam
bylam, pifkowalam i na bilardzie :tak: ale fajnie sie oderwac od domku czasami :-D opotem podkurzylam M (zeby za dobrze nie mial) ze mlodziki sie za mna ogladali :-p:-p:-p:cool2: wiem wredna jestem hehe :sorry2:
Kicrym ja w lumpie kupilam malutkie
Fredka gratulacje ząbka!! oczywiscie nie tobie :cool2: smykowi hihi
Surv oby ten jeden klopot byl z glowy :tak:
Kaja wspolczuje przeprowadzki,wyobrzam to sobie :no: moja tesciowa ma remont od miesiaca :confused2: 3 tyg bez kuchni to masakra grrr
Kasia to sie wam udalo, super, mniej nerwow!!!

ide z mala na szczepienie dzisiaj :tak: zobaczymy co to bedzie :-)
 
reklama
Iza....oj to sobie minę męża wyobrażam...to ja już mu się nie dziwię że On nerwy idzie kijem zamoczyć w wodzie:-D:-D:tak::tak::tak:... kokietko:-):-):-):tak::tak:
...a taki wieczór relaksujący....bezcenne
powodzenia na szczepieniu
 
Witam się i ja!

tak po cichutku bo Emilka jeszcze śpi:szok: starsza odkąd ma swój pokój strasznie szybko się wysypia,zawsze wstawała 9,10 a teraz koło 8.

Izabelka super,że babski wieczór udany.;-)

Kasia to Wy niebawem ruszacie?życzę żeby było rewelacyjnie:-D

Kaja zobaczysz wszystko pójdzie sprawnie i będziecie się cieszyć nowym:tak:

Surv fajnie,że znaleźli się amatorzy na mieszkanie :happy2: no i działaj działaj

Tosika blond? ja nie długo robię poprawkę czerwonego,a co tam.

Zmykam trochę poprasować i pakować się ale pogoda dziś i jutro nie teges będzie:no: kupa ubrań potrzebna.

Miłego dzionka!
 
hohoho, ile tu rannych ptaszków:-) Myśmy wstały dopiero o 8.30, za to Florka znowu w wisielczym humorze...może to jednak te zęby jej dają, skoro niby 3 naraz wychodzą?

Izabelka, ale fajny wieczór! A M się nie dziwię, z Twoją urodą to powinien bać się puścić Cię do sklepu po bułki:tak::tak: Ale dobrze mu tak, może grzeczniejszy będzie, jak zrozumie, że przez zaniedbania taką fajną żonę łatwo stracić;-)

Kaja, współczuję zametu przeprowadzkowego, ale zadroszczę powodu:tak::tak: Zamęt szybko zapomnisz, a nowe mieszkanko - bezcenne:-)

Post, to może Łucek szykuje się do wcześniejszej wyprowadzki? W sumie już duży jest, Ty na pewno masz już dość ciąży, więc jakby się wyniósł, to byś ulgę nieziemską poczuła:tak::tak: O imię Łucka już nawet nie pytam, bo pewnie nadal trwają negocjacje:-p

Jak Wy się tak wszystkie hurtem odchudzacie, to mnie motywacja spada:dry: Bo ja się napnę zrzucę wielkim mozołem te 5 kg, po czym okaże się, ze wszystkie BB laski jeszcze piękniejsze i szczuplejsze i cały efekt diabli wzięli:-p:-D No ale nic, wytrzymałam już tyle - miesiąc prawie bez czekolady, to jeszcze trochę pociągnę....

Dobra, korzystając z super-siostry co i sprząta i dzieckiem się zajmie, szybko przelecę Internet, bo potem znowu sajgonik się szykuje.. Mama dziś w końcu po 2 tygodniach odgrażań ma niby przyjść z obiadem i dziecko na spacer wziąć, no zobaczymy...jak znam życie skończy się na tym jednym razie i opowiadaniu aż do świąt, jak to się nieustannie wnukami zajmuje:-p:-p
 
Post, to dobrze że u Was dobrze:tak::-) Grzecznie się zachowujesz - cacy, cacy;-)
Fredka jeszcze ponad 2 tygodnie do wyjazdu:sorry2:Pewnie pod koniec bedę się stresować, że nie spakowana i połowę rzeczy zapomnę:confused2:
Izabelka, dajesz czadu:-D Buziaki na zaś dla Werci na dzisiejsze szczepienie:tak:
 
No wstały śpiochy:-):-):-):-):-)
surv...nie nie nie...Łucek ma siedzieć grzecznie w brzuszku bo jak wyjdzie i ten burdel w domu zobaczy to się chłopak załamie:szok:...Jesli chodzi o imię...to trafiłaś w sedno:-D:-D:-D:-D:-D

KasiaDe...no wkońcu ktoś pochwali:tak::tak:...a nie krzyczy:tak::tak::tak: i zapisuje w kajecikach:-:)-:)-:)-(
 
witam ranne ptaszki:-)
u nas dzis nocka niespokojna, ale bynajmniej problem rozwolnień chyba mamy za sobą;-)
maruda jak nigdy - właśnie padł i całe szczęście, że wózek miałam w mieszkaniu bo normalnie zachcianki ma nieziemskie
na rączkach źle, w łóżeczku źle:confused:
Kasiu super, że macie juz paszport bo jeden stres mniej, a wakacji zazdroszczę - już zapomniałam, że wogóle gdzieś byłam;-) no i dietkę zdecydowanie po Turcji, bo jedzonko za smaczne żeby sobie odmawiać:tak:
Kaja będzie dobrze z przeprowadzką - do tego czasu cierpliwości:tak:
Post no czekamy pewnie tak samo niecierpliwie jak Wy na imię dla Łucka:-)
Wercia odwagi na szczepieniu
a ja jutro na Donkę jadę - cieszę się, ale okres dostałam i już czuję dyskomfort :sorry: mężyk chciał ruszać ze mną i z synem, że niby oni sobie w hotelu poczekają a mama się pobawi, ale wolę dziecka nie ciągnąć w podróże
liczę, że będzie fajnie
przyjemnego dzionka
 
no i ja się w końcu witam,chociaż wstaliśmy juz dawno:tak: Dzisiaj zaledwie do 8 pospalismy,ale za to bez tej większej pobudki nad ranem i łażenia po głowach.W nocy tylko dwa przebudzenia po smoka,więc w szoku byłam ,że tu 7 ,a mały jeszcze śpi i tak do 8 pociągneliśmy.:-D Może to tak po wczorajszym szczepieniu:confused:

Teraz tez kima na dworze,a ja zrobiłam w końcu te nieszczęsne naleśniki ze szpinakiem ( wy tu diety ,a ja się obżeram i już 2 kg na +:zawstydzona/y:) i zabieram się za górę prasowania:dry:

Renia miłego koncertowania:tak: I faktycznie ty już się może nie odchudzaj,bo Cię nie dojrzymy następnym razem:sorry2:
Survivor super,że mieszkanie prawie wynajęte i powodzenia w dalszych interesach,aż mnie ciekawość zżera co tam knujesz:confused: Zazdroszcze takiej siostry,co i posprząta i dzidziucha zabawi:-p
Post ja też chwalę-grzeczna grzeczna cacy cacy:tak:Dobrze,ze Ice już wszystko poschodziło.
Kaja oj współczuję tego zamieszania,jak sobie przypomnę to ..brrr.Ja przez ostatnie 4 lata 6 razy się przeprowadzałam:szok: Ale jeszcze chwila i będziecie się cieszyć nowym mieszkankiem i tego zazdroszczę:tak:
Kasia super,że paszport już jest,jeden stres mniej
Iza fajnie tak sobie wyjść z kumpelami ,a mina męża pewnie niezła była:-D Mój jutro sie na mecz i piwko wybiera,za to ja się do kosmetyczki idę porządek ze stopami zrobić,a co mnie się też coś należy:tak:,na piwko to narazie nie bardzo mam z kim wyjść,bo wokół same młode mamy karmiące:sorry2:
Fredka pogoda ma się na weekend poprawić,a u nas już dzisiaj ładnie świeci,więc się nie przejmuj.
 
reklama
Witamy się i my:happy2:
My posaplismy do 8.20 ale z 6 pobudkami w nocy:dry:nie wiem co mu jest ze tak się budzi:no:
Wszystko przeczytałam ale nic nie pamietam, żyje juz jutrzejszym dniem bo siostra z Anglii przyjeżdza:tak::-)
Tak po krótce:-p
Renia no Tymek powoli was zaczyna terroryzować:dry:lulanie, bujanie w wózku:-Dno i super że M się na dietę zdecydował ja mojemu mówię a on nic:cool2:no i udanego koncertowania:tak:
Kasia super że paszport juz jest, te 2 tygodnie szybko zlecą i będziesz już w samolocie:tak:
Surv super masz siostrę pedantke:tak:ja i siostry to raczej z tych bałaganiar jesteśmy:sorry2:
Post ty siedz i dyryguj remontem. Zdażycie zanim Łucek przyjdzie na świat:tak:no i też czekam na imię:tak::tak::tak:
Kaja no to macie lekki zawrót głowy z tą przeprowadzka, ale jeszcze 2 tygodnie i będziecie na noym i swoim:tak:
Fredka to fajnych gości miałaś, udanego weekendu:tak:
Izabelka to pobalowałaś:tak::-D

U nas pogoda taka sobie, ale nie pada i troche cieplej jest. Mały własnie krzyczy z łóżeczka że juz wstał i trzeba go wyciagnąć:dry:

Miłego dnia!
 
Do góry