reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

kaja spokojnych przygotowań do imprezki:-)
fredka moja przyjaciółka też ma zoopera ale musiała kupić czerwony bo zielonego nie było - oby poszukiwania się powiodły:blink:
tato teraz walczy z synem - musi zasypiać młodzież nie tylko przy mamusi
kolejna próba podania mleczka modyfikowanego i tym razem klapa
syn wie, że to nie sinlac więc może 20ml wypił i wzgardził
głodny nie jest więc no stress, ale jak tak dalej będzie to będę podawała chyba sinlak z mleczkiem dla oszukańtwa;-)
 
reklama
Fredka zdrowka i dobrego snu dla malej:tak::-)
Kaju udanej imprezki zobaczysz awet bez kolorowych gadzetow bedzie swietnie:tak:
Pearl koncert zapowiada sie super ja tez lubie pearl jam ,(daj znac jak karteczka od nas dojdzie bo cos mi te zagraniczne szwankuja:-:)-()
Ja ide spac humoru nie mam zycze Wam spokojnego milego wieczoru:tak:
 
Nie no, dopiero co prasowałam a tu kolejna "kupa" prania czeka:baffled:Nic to, musi nabrać mocy urzędowej - nie tykam na razie:-p
Pabla, welcome back!;-)Super, że imprezka się udała i widzę, że mimo upałów, Ty nadal masz turbodopalacz:-D
Pearl, buziaki dla Szymcia. To się bidulek umęczy...Ale kicha z tym koncertem:shocked2:
Beaa, no to faktycznie niezła cena za takie warunki:baffled:
 
Ja znowu przelotem, bo nabrałam roboty, żeby ponadrabiać urlopy i wydatki:baffled:
O pogodzie może nie bedę pisać, bo wstrętna duchota jak zwykle:-( - cały dzień przesiedziałyśmy z zasłoniętymi zasłonami i wentylatorem, a i tak mała lepiła się od potu, a i ja nie lepiej...co gorsza widziałam w prognozach długoterminowych, że tak ma być już zawsze....a przynajmniej do połowy lipca:-p no nic, co nas nei zabije, to nas wzmocni:-)

Dorka, zazdroszczę długiego weekendu, choć chyba na te nocki w zamian bym się nie zamieniła:-p

Agnik, no to chyba taki etap rozwoju, że się dzieci straszne mamisynki robią...u nas to jeszcze rpzyszłoąśc, na razie jest silna potrzeba samodzielności w celu wyżarcia kotu miski, rzucenia się z balkonu lub wykonania szeregu innych czynności, w których wstrętna matka przezkadza:-p

Pabla, super, że imprezka udana, no i widzę, że mała górę prezentów zebrała:-D

Pearl, no też bym się wkurzyła, że mi taki koncert myknie koło nosa:baffled: Ale afirmujmy wspólnie przyjazd Pearl Jam do Polski, to się przy okazji na koncercie moze spotkamy:-D

Renia, no to teraz mamy powód, żeby na zlocie się zalkoholizować - bedziemy oblewać Twój egzamin:-D tylko moze gdzieś w krzakach, żeby biednej Post smaku nie narobić:-p

Fredka, no ja nie wiem, czy piorunochron wiele zmieni:-p Moja mama ma, a jak się burz bała, tak się boi nadal:tak: U nas grozili dziś burzami z gradobiciem, a skończyło się na mini desczyku i jeszcze większej duchocie:-(

Beaa, chyba nie doczytałam - zmieniacie dom?? A widzę, ze pogoda u Was jeszcze fajniejsza niż w PL:baffled:

Kaja, skoro jutro impreza, to może już sobie zasuw odpuść i zbieraj siły na party?;-)

No,w końcu po ludzku poodpisywałam:-) Jak kogoś mimo to pominęłam, to bardzo przepraszam, ale przerwa się skończyła i w racam do roboty:-( A mała, odpukać w wózku podsypia....ciekawe, kto ją bezszelestnie do łóżka przeniesie?:-p
 
Ja w tym ukropie nie mogę myśleć i połowę co przeczytałam to zapomniała.
U nas w dalszym ciągu zaduch okropny, jak nie deszcze to upały okropne.
Ja dziś w pracy prawie cały dzień a Maks na służbie u babci. Po obiedzie poszedł z babcią na działkę i tam się taplał w baseniku przez ponad godzinę. Potem poszliśmy na osiedle, byliśmy na placu zabawi i do domu wróciliśmy dopiero o 20.30.Teraz już śpi moje słoneczko
Kicrym ta klinika jest na Żelaznej
Renia to nei jest ta Gierkowej
Pabla witaj z powrotem, fajnie że roczek się udał
Surv również witaj
Pearl też bym się wkurzyła, tym bardziej jak tak długo czekałaś
Andula a co się stało?
Kaja udanych urodzin, oby doszły jutro rano te obrusy
 
no i ja sie witam wieczorową porą:tak:
dzisiaj caly dzien pakowaństwo, spacery i znowu pakowaństwo, ufff już padam:-( a tu jeszcze tyle roboty- Kamu pomoooooocy!!!!;-)
Kasiu, Pabla to od nas nie doszły jeszcze karteczki??:szok::szok::szok: bo do Beaa i Pearl obstawiam, że w czwartek/piątek dojdą (chociaż jak do dziewczyn w Pl jeszcze nie doszlo, to niewiem kiedy na zagramanicę dojdą:baffled:)
a ja dzisiaj lekko oswajam skórę ze slońcem;-) tzn podczas spacerku mówiąc kolokwialnie tak się zjaralam, że teraz na ramionach leży spokojnie pentanol i tak się zastanawiam, czy mam się już zaliczać do grona tych turystów ,którzy od początku okresu wypoczynku będą siedzieć w koszulce z rękawami:baffled::dry:
nie mam siły dzisiaj odpisywać, bo prawie padam na pyszczek i zapowiada się na to, ze do polowy nocy jeszcze pobuszuję:shocked2:
dziewczynki wysyłam caluski Wam i będę bardzo tęsknić:tak: trzymajcie kciukasy a co byśmy znieśli jakoś tą podróż, bo obliczylam sobie, że w sumie będziemy prawie 15 godz w drodze:szok::baffled: (wyjeżdżamy o 8mej) wylot mamy o 15tej (4 godz. lotu) i tam jeszcze 2 godz jazdy do hotelu:no: normanie jak to zniesie nasza najmniejsza latorośl???? troszkę mnie przeraża:nerd:
no i tak na zaś:
Zosiu wszystkiego najlepszego z okazji roczku!!!! Rośnij rodzicom zdrowa i wesola:-):-):-):-):-)
 
Surv chyba przejme honory.. pierwsza
Misiek od dwoch dni wstaje o 5:30 ,chyba za dlugo spi w dzien po dwa razy po 1.5h:tak:U nas od rana duchota moze namowie M na jakas plaze w domu mozna kota dostac;-)
Pearl M pojdzie na pearl jam Ty idz na radiohead bedzie sprawiedliwie:tak:
Tosika super wypoczynku trzymam kciuki za wielkooka aby zniosla wszytsko bez stekniecia ,bawcie sie dobrze i szybko do nas wracaj:-)


Milego dzionka:tak:
 
reklama
Witam!
Emilka nieźle pospała bo do 6 i ja trochę odsapnęłam.Duchota nieziemska od samego rańca.
Tosika udanych wakacji.

Andula to się z Miśka zrobił ranny ptaszek,oj coś wiem o tym.

Kaja udanej imprezki no i oczywiście wszystkiego naj dla dostojnej jubilatki!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry