reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

hejjj:) no ja jeszcze nie robie zakupow zadnych poki co dla siebie kupilamn pare ciuszkow bo a to bylo za ciasne a to zle sie w czym czulam wiec obkupilam sie troche teraz jak tylko dowiem sie jaka plec juz ustalilismy z mezem idzie na zakupy dla maluszkaaaaaa:) zeby wlasnie kupic pare rodzai body z krotkim rekawkiem i z dlugim z 3,4 pajace na razie do tego bluza jakas na chlodniejsze dni moze jakies getry tez...zobaczymy na poczatku malenstwo jest tak maluskie ze bede musiala sie nauczyc przebierac je....wiec mysle ze postawie na poaczatkuuuuu na same pajace i body i w miedzy czasie bede kupowac kolejne rzeczy prawda???????????????
 
reklama
hejjj:) no ja jeszcze nie robie zakupow zadnych poki co dla siebie kupilamn pare ciuszkow bo a to bylo za ciasne a to zle sie w czym czulam wiec obkupilam sie troche teraz jak tylko dowiem sie jaka plec juz ustalilismy z mezem idzie na zakupy dla maluszkaaaaaa:) zeby wlasnie kupic pare rodzai body z krotkim rekawkiem i z dlugim z 3,4 pajace na razie do tego bluza jakas na chlodniejsze dni moze jakies getry tez...zobaczymy na poczatku malenstwo jest tak maluskie ze bede musiala sie nauczyc przebierac je....wiec mysle ze postawie na poaczatkuuuuu na same pajace i body i w miedzy czasie bede kupowac kolejne rzeczy prawda???????????????
Będą napewno najwygodniejsze dla maluszka jak i dla Ciebie w zakladaniu:)
 
no wlasnie:) przecież to wszytsko bedzie takie miniaturkowe hahaha raczki nozki..do tego ten pepuszek zanim sie zrosnie..wiec wole malenstwa nie męczyć w przebieranie...body czy pajacyki ciach ciach i po sprawie:) Ciagle tylko mysle nad tym wózkiem hmmmmm
 
na razie ogladalam jeszcze lozeczka do pokoju komody i lezaczki dla malenstwa i maty wiec mysle ze najpierw zaczne od wozka pozniej lozeczko komoda wanienka...
 
Ja narazie ogladam ubranka bo na 100% nie wiemy czy to napewno Hanna :)
Natomiast niektore ciuszki mnie przerazaja. Co prawda nie pomyslalam jeszcze o tym,ze w niktore bedzie mi ciezko ubrac malucha ze wzgledu na to,ze to moje pierwsze malenstwo i pewnie bede nieporadna.
Polowa ubranek jest wedlug mnie poprostu zupelnie nieprzemyslana (lub to ja mam inne rozumowanie) bo jak mozna noworodka ubrac w spiochy ktore cale zapinanie od gory do dolu maja na wielkie napy ktore sa na pleckach? Albo piekne spioszki z cudnm i slodkim milionem falbanek na pupie i pleckach? Moze i wyglada to slodko ale gdzie tu wygoda dla takiego maluszka?
 
no wlasnie ja dlatego zwracam uwage na poczatku na ubranka ktore sa zapinane z przodu pajacyki body..i ewentualnie ze dwie bluzy cieplejsze albo pajacyki cieplejsze..ale to zobacze jak pójdę na zakupy ...no bo jednak w lipcu moze byc chlodniej kto wie..,.
 
Jak kogoś to zainteresuje to dziś druga tansza rzecz z wyprzedarzy cocodrillo-50 % ale tylko sklepy stacjonarne
 
Ja juz przejzalam ciuszki po starszaku... ale tego mam :o tak czy siak wiekszosc się nie przyda bo to pajace, bluzy itp a u mnie w lipcu sie nie chodzi w takich rzeczach ;) bodziakow na 56 naliczylam 18 sztuk.. dokupie jeszcze ze dwa fajniejsze na wyjscia i będzie git :)
 
reklama
U mnie wielki karton juz stoi z ubrankami najwięcej body i pajacow. A szykuje się więcej od rodziny i znajomych. Wiec skupimy się na wyprawce.

Mamy problem z wózkiem... używany ciężko dostać. Nowy kosztuje krocie.

Papagena a u Ciebie jak stoi wybór wózka? Chcieliśmy kupić po narodzinach ale nie wiem czy już się nie rozejrzymy.

Chodzi mi po głowie Mikado duo ale ciężki jest.
Bebetto za drogi...
Jeszcze tako duo driver ale opinie podzielone...
 
Do góry