reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

@patuska zupełnie nie ogarniam wózków ;) nie przeglądałam jeszcze niemal nic na poważnie na ten temat, ale w najbliższym czasie na pewno się tym zajmę. Mieliśmy tylko założenie, że raczej będziemy celować w używany. Chyba, że nic sensownego nie znajdziemy, albo cenowo nie będzie się bardzo różnił od nowego. Ale na razie nawet nie wiemy, czy wygodniejszy jest taki, w którym są obok siebie, czy jedno za drugim, straszny zamęt z tym mam...
 
reklama
Jeśli chodzi o wózki, to czy któraś miała do czynienia z wózkiem.adamex barletta? Wstępnie przeszedł naszą selekcję, ale opinie różne...
 
Jeśli chodzi o wózki, to czy któraś miała do czynienia z wózkiem.adamex barletta? Wstępnie przeszedł naszą selekcję, ale opinie różne...
Ja widziałam go na żywo, bardzo mi się podoba, ma go sąsiadka moich rodziców u jest zadowolona.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Ja biorę pod uwagę tylko obok siebie. Nie widzi mi się wersja rok po roku bo co dzieci będą mi się bić kto siedzi z przodu?[emoji16]
 
Papagena tak właśnie jest jeden za drugim i jeszcze jest nieziemsko drogi...
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam wózek jeden za drugim ,ale to już spacerówka była ,fajnie mi sie sprawdził :D Choć jak bliźniaki miały już 2,3 chodziły juz na nóżkach wszedzie ,wózek poszedł w kąt...
Czemu te wózki takie drogie są kurnaa?
 
reklama
Dziewczyny a jeśli chodzi o ubranka, ma któraś z Was doświadczenie z jakością ciuszków z Endo? po praniu żyją?:)
 
Do góry