reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Piczkowa, śliczne ciuszki :)
Mi trochę zostało po córce tych najmniejszych w neutralnych kolorach, ale im większe rozmiary, tym więcej różu, więc jak będzie chłopak, raczej się nie przydadzą. Na razie nie kupuję, bo koleżanki mają mi coś dać, wtedy zobaczę co muszę dokupić.

Agnesdem, mi wystarczyło 5 kompletów w rozmiarze 56, potem już 62.

Póki co zaczynam od siebie i kupiłam 2 koszule nocne do karmienia i szlafrok, coby w szpitalu wyglądać jak człowiek :p
 
reklama
kurcze tak sie zastanawiam- to bedzie moje 1 malenstwo...jak bede je ubierac..jakie body kupic czy getry tez czy bluzy tez?
 
dlugi rekaw czy krotki...ojj cos mi sie wydaje ze jak sie dowiem dzisiaj płec to w poniedzialek bedzie szalenstwo w sklepie;)
 
Agnes, każdy ma inne gusty. Ja np. byłam uczulona na tym punkcie, by dziecka w pasie nic nie cisnęło, bo pielucha i tak musiała być dość niewygodna, dlatego ja długo korzystałam ze śpiochów i pajaców, czyli wszystkiego, co nie ma gumki w pasie. Moi znajomi natomiast od samego początku zakładali dziecku spodnie z gumami. Na pewno body to podstawa i można je ubrać zarówno do pajaca, jak i do geterków lub spodenek.
Nie lubiłam też rzeczy z kapturami, bo malutkie dziecko tylko leży, kaptur gniecie w plecy, a przecież nie będzie leżeć z kapturem na głowie, no chyba że na spacerku.
 
panna migotka- dziekuje za porade:) wlasnie ja tez jestem tego zdania, ze lepiej zakupic wiecej par body body body getry ewentualnie dwie 3 pary i na poczatek starczy mozna zawsze dokupic:)kaptury stanowczo odpadaja chyba ze wlasnie jakis jedennnnnn na spacerek..ja stawiam na body na pajacyki skarpeteczki czapeczki letnie


czytalam o pogodzie na lipiec ahahha no wiec ma byc ok 29 stopni wiecej opadow niz w tamtym roku..ale upaly nie maja byc jakies meczace...
 
Piczkowa, jakie śliczne ubranka, wszystko takie typowo w moim guście. To wszystko jest z H&M ? Byłam u nas w sklepie i nie widziałam przecen dla maluszków, muszę popatrzeć na ich stronie. Rozglądałam się po sklepach za czarnym body i nigdzie nie widziałam, mało kto kupuje czarne a mi się podoba. Wchodzę od razu na H&M :biggrin2:
 
Piczkowa, śliczne ciuszki :)
Mi trochę zostało po córce tych najmniejszych w neutralnych kolorach, ale im większe rozmiary, tym więcej różu, więc jak będzie chłopak, raczej się nie przydadzą. Na razie nie kupuję, bo koleżanki mają mi coś dać, wtedy zobaczę co muszę dokupić.

Agnesdem, mi wystarczyło 5 kompletów w rozmiarze 56, potem już 62.

Póki co zaczynam od siebie i kupiłam 2 koszule nocne do karmienia i szlafrok, coby w szpitalu wyglądać jak człowiek :p
czyli 50 to jednak za male lepiej kupic troszke wieksze co:)kurcze ale mnie napalilyscie na bodyyyyyyyyyyyyyy
 
Ja właśnie ostatnio kupiłam w H&M za 9,90 białe body z kołnierzykiem, bo taki był jedynie rozmiar. Najwyżej kiedyś komuś sprezentuje jak urodzi maluszka jesli się urodzi większy bobas:)
 
reklama
Do góry