reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Dziewczyny mam nową komodę dla dzidzi w sumie juz stoi z ponad miesiac i kilka dni sie wietrzyła za nim włozyłam ubranka, ale dziś ją otworzyłam i smierdzą mi kocyki i pieluszki takim typowym nowym meblem :(

zaraz szybko upiore jeszcze raz te rzeczy ale co z zrobic z komodą jak sie pozbyc tego zapachu ? pomocyyyyyy :( :(
 
reklama
Dziewczyny mam nową komodę dla dzidzi w sumie juz stoi z ponad miesiac i kilka dni sie wietrzyła za nim włozyłam ubranka, ale dziś ją otworzyłam i smierdzą mi kocyki i pieluszki takim typowym nowym meblem :(

zaraz szybko upiore jeszcze raz te rzeczy ale co z zrobic z komodą jak sie pozbyc tego zapachu ? pomocyyyyyy :( :(

Zapachu raczej sie nie pozbedziesz.. Ktoras z dziewczyn pisala kiedys ze ten zapach jest nieszkodliwy ale nie da sie tego pozbyc..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moja córcia ma 9 dni i ciagle chce na rece i bujać :( nie chce jej przyzwyczajać ale inaczej płacze okropnie. Polecicie mi moze jakis bujaczek leżaczek ? Taki ktory kołysze mocno bo ona tak najbardziej lubi :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, ze gdzies byla dyskusja o bujaczkach, ale nie moge znalezc.. pewnie na ogolnym watku. Zapytam wiec czy bujaczki sprawdzily sie u was i warto kupic? Np cos takiego jak na zdjeciu?
 

Załączniki

  • 16_438650394.jpg
    16_438650394.jpg
    230,7 KB · Wyświetleń: 81
Flammie ja mam bujaczek od siostry ale jeszcze nie uzywany, za to siostra uzywala go od miesaca az do roku i bardzo chwalila. Tylko jej wygladal troche inaczej
 
reklama
Do góry