reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Dziewczyny, ja po czterech miesiacach karmienia syna stracilam pokarm calkowicie.poszlam do lekarza, ktory kazal mi kupic piwo zwykle na slodzie jeczmiennym. Wiec pytam go alkohol i karmienie? A on xe jakbym pila codziennie dwie flaszki to by poszlo do pokarmu a tak to spokojnie. Kupilam, wypilam i pokarm wrocil i moglam normalnie karmic dziecko. Moze tego sprobujcie.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja po czterech miesiacach karmienia syna stracilam pokarm calkowicie.poszlam do lekarza, ktory kazal mi kupic piwo zwykle na slodzie jeczmiennym. Wiec pytam go alkohol i karmienie? A on xe jakbym pila codziennie dwie flaszki to by poszlo do pokarmu a tak to spokojnie. Kupilam, wypilam i pokarm wrocil i moglam normalnie karmic dziecko. Moze tego sprobujcie.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja z przyjemnoscia sprobuje :)
 
Polecam. Ja pokarmu nie mialam juz wcale przez dwa albo trzy dni i po tym jednym piwie wrocil ;) tylko żeby bylo na slodzie jeczmiennym

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pamietam jakie kupilam. Weszlam do spozywczego i sprawdzilam sklad i pierwsze na slodzie jeczmiennym wzielam. Nic sie synowi po nim nie dzialo. Ani kolek ani bolow brzuszka.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też przystawiam małego raz do jednej piersi raz do drugiej.Do tego pije kawę zbożową z mlekiem. A z tym piwem też słyszałam, że Karmi się sprawdza, ale osobiście nie próbowałam.
 
Do góry