reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Widzialam kiedys w sklepie zdrowotnym takie ziolowe herbatki na laktacje. Czy ktoras probowala czegos takiego??
 
Ja próbowałam hippa granulowana ,chyba cos dało bo cora w ogole mm nie Piła :) w kazdej drogerii na dziale dziecięcym przy kaszkach jest.
 
Najlepsze podobno na laktacje sa te saszetki do rozpuszczania mam je i trochę pomogły
ec8507bbcba99e7db0c580009fb79c4f.jpg
 
ja piłam jakąś zwykłą na laktację przez te 3 doby co nie miałam pokarmu po cc. Mi pomogły i częste przystawianie do piersi. No ale ja zwolenniczka karmienia piersią jestem. :yes:
 
Zaraz męża posyłam na zakupy - będzie mi szukał tych herbatek! :)

Musi mi też znaleźć taką poduchę do karmienia. Miałam taką w szpitalu - super wygodna i dużo łatwiej mi się karmiło. Teraz muszę za każdym razem wić siedzisko z poduszek by było wygodnie :p
 
reklama
Do góry