reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Bujaki bardzo fajna sprawa.Sprawdził mi się przy pierwszym dziecku i teraz na pewno kupię.Ale rozważam zakup używanego z olx.
 
ja własnie dostałam od gości bujaczek smiki, chciałam takiego jeszcze z opcją wibrowania ale darowanemu koniowi w zeby sie nie zagląda:)ma 3 prędkości bujania i duzy wybór muzyczek, ustawienie głośności, rozkłada się do całkowitego leżenia.Małemu się spodobało ale na razie nie wkładam go za często mimo że jest od 0+
Link do: Smiki, Huśtawka niemowlęca cos takiego mam
 
Iwona ta wibracja to o d...e rozbić. Mam w kołysce dla dziecka i tego nie używam bo niby co ? DZiecko ma uspokoić? Ja jak włączyłam małej to nie wiedziała co się dzieje strasznie się tego wystraszyła.
 
reklama
Do góry