reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Czy jest tu mama z UK, która doradziłaby mi jakie kosmetyki dla dziecka kupić? Dostałam w prezencie od koleżanek taki kosz jak odchodziłam z pracy, a teraz czytałam artykuły, że firma Johnson & Johnson jest rakotwórcza i ogólnie że uczula... A polskich produktów tu nie dostanę... :(

Hej ja rowniez nie bede uzywala J&J natomiast zdecydowalam sie na mum and me. Znajdziesz w Tesco lub Boots. Ma duzo pozytywnych opini. Ja wlasnie zamowialam :) bardzo czesto sa promocje wiec nie wychodzi jakos mega drogo :) To jest ta firma, oczywiscie sa rozne kosmetyki i emolienty ktore robia dla maluszkow:
Link do: Tesco direct: Mum & Me Baby Ultra Mild Baby Lotion 300ml
 
Venicee, my ogólnie jakiś bujaczek kupimy. Ten też oglądaliśmy w smyku ostatnio... Fajna sprawa, ale cena już mniej fajna i się zastanawiamy jeszcze...
 
Venicee ja tez się nad nim zastanawiałam ale ta pozycja dla większego dziecka jest tylko taka półleżąca i obawiam się że na krótko starczy.
 
Ostatnia edycja:
Co myślicie o czymś takim...???
BLUE.jpg

Ja mam ten leżaczek od koleżanki. Bardzo go sobie chwaliła. To chyba jedyny model, który rozkłada sie całkiem na płasko i noworodek może w nim nawet spać jak w łóżeczku.
 
reklama
Odebralismy dzisiaj wózeczek i łóżeczko:)
Jestem bardzo zadowolona, łóżeczko porządne, wózek się bardzo łatwo składa, rozkłada, zdejmuje elementy. Zaskoczyło mnie, że ma składaną rączkę (bardzo fajnie) i jest pompka do kół;)))
Sorki za bałagan, ale po złożeniu go z powrotem spakowaliśmy i porządki potem ;)
Wózek w rzeczywistości jest o ton ciemniejszy, zdjęcie jakoś jasne wyszło.

I wiecie zastanawiam się teraz na takim materacem, bo kokos może uczulać dziecię, a ten oglądałam i twardość mi pasuje(jedna strona dla noworodka, druga dla starszego dziecka.

Alvi Cell Active
cellactive1.jpg


Lider na rynku ...

- dwuwarstwowy wkład materaca wykonany z wysokiej klasy pianki CELLFLEX połączonej z pianką „Kaltschaum”,
- pionowe kanaliki wentylacyjne ułatwiają odprowadzanie CO2 z powierzchni materaca,
- brzegi materaca wykonane z pianki twardej , w celu zabezpieczenia dziecka przed wsunięciem się między szczebelki łóżeczka.

Strona materaca przeznaczona dla niemowlaka:
- wysokogatunkowa pianka CELLFLEX, powierzchnia przeznaczona do leżenia posiada strukturę „jeża”, co powoduje, że pianka CELLFLEX ma wyższy współczynnik punktowej elastyczności i cyrkulacji powietrza z porównaniu ze standardowymi piankami.


No i jeszcze fotelik ;)
Taki w końcu kolor zamówiłam ;)))

kiddyzebra.jpg
A gdzie kupiłaś taki sztywny przewijaczek? :p
 
Do góry