reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
ja najpierw w sklepie obejrze, mam duzo wymagan i pewnie ciezko bedzie znalezc ideal.
@julita1212 cena niezla jak jeszcze doliczyc spiworek na zime, fajan ta wentylacja w gondoli. ale cana powala.
 
Julita x lander ma świetne koła i piszę to z doświadczenia. Brak bieżnika powoduje czasami zimą,że koła się ślizgają ale to zupełnie nie jest uciążliwe. W 2010 zapłaciłam 2100 za 3 w 1 było do tego nosidełko od razu z tym,że słabe, tym razem nie skorzystam z niego. No i spacerówka nie była przekładana a teraz to luksus widzę :) my mieliśmy szaro żółty
 
ja najpierw w sklepie obejrze, mam duzo wymagan i pewnie ciezko bedzie znalezc ideal.
@julita1212 cena niezla jak jeszcze doliczyc spiworek na zime, fajan ta wentylacja w gondoli. ale cana powala.
Wiem ze cena powala ale jak się dziadkowie dołożą bo obiecują to jakoś może damy radę...
A spiworek mogę później dokupić...
 
Nigdy nie zachwycały mnie x landery ale ten jest super. Podobają mi się czarne wózki a w środku inny kolor. Ja na dzień dzisiejszy jestem zdecydowana na emmaljunge. Miałam ją dla starszej córki i jak dla mnie to wózek idealny. Jest drogi więc jeszcze rozglądam się za czymś tańszym, byłam dzisiaj w sklepie oglądać wózki.
Najbardziej podoba mi się ta biała emmaljunga
http://www.e-swiatdziecka.com.pl/emmaljunga-mondial-duo-combi-2w1-podwozie-classic-chrome-2014
ale biała niepraktyczna.
 
Nigdy nie zachwycały mnie x landery ale ten jest super. Podobają mi się czarne wózki a w środku inny kolor. Ja na dzień dzisiejszy jestem zdecydowana na emmaljunge. Miałam ją dla starszej córki i jak dla mnie to wózek idealny. Jest drogi więc yak jeszcze rozglądam się za czymś tańszym, byłam dzisiaj w sklepie oglądać wózki.
Najbardziej podoba mi się ta biała emmaljunga
http://www.e-swiatdziecka.com.pl/emmaljunga-mondial-duo-combi-2w1-podwozie-classic-chrome-2014
ale biała niepraktyczna.
No biala troche niepraktyczy.
A ja się jeździ bez skretnych kół???
 
No własnie biała niepraktyczna, jest taki jeden model emmaljungi ( city cross) i można kupić inny kolor gondoli i inny spacerówki tak chyba zrobię. Gondolę wezmę białą a spacerówkę czarną.
Julita tym wózkiem super się jeździ nawet bez skrętnych kół. Ja jestem maniaczka wózkowa i przy 3 dzieci miałam ich kilka sprawdzonych, jednak emmaljunga przebiła wszystkie, nawet jak dziecko jest już duze i ciężkie to ten wózek dosłownie płynie, prawie się nie czuję, że się go pcha.
 
reklama
Do góry