reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Venice wiem :) ale podałam link bo tego konkretnego whisbeara chce kupić, a jest też inny,który nazywa się właśnie szumiś.

Fazerkamm to ekonomiczny chłopak ;) moja smoczków też nie chciała, ale suszarka przy kolkach była zbawieniem.
 
Haha, ja pamiętam 18 lat temu zasypiania z suszarka albo wyprawy autem, żeby młody zasnął :))) Świetna sprawa ten miś:)
Ja oczywiście nie mam kompletnie nic, wózek prawdopodobnie pożyczy mi kolega, jakieś ciuszki mam dostać od szwagierki a resztę zapowiedzieli rodzice męża, że nam kupią ;)
Chciałabym już coś kupić, ale jeszcze za wcześnie.
 
Ale świetny jest ten miś nawet nie słyszał o czymś takim ..... jak macie więcej takich ekstra gadżetów to ja poproszę! !!!
 
Jak napisałam wcześniej nie mam nic dla dzidzi.... Zastanawiam się czy kupować wcześniej np łóżeczko czy dopiero mąż kupi, jak już urodzę. Jak jest u was? Moja mama np ma stare zwyczaje, żeby przed nic nie kupować .....
 
reklama
Jak napisałam wcześniej nie mam nic dla dzidzi.... Zastanawiam się czy kupować wcześniej np łóżeczko czy dopiero mąż kupi, jak już urodzę. Jak jest u was? Moja mama np ma stare zwyczaje, żeby przed nic nie kupować .....
Heh moja mama mówi to samo.. Ja również nic nie mam ale na pewno nie bede sie stosowała to tych zwyczajów i za jakieś 2 miesiące zaczne kupować :)
 
Do góry