reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Niestety nie[emoji14]
Po prostu szukam sposobu zeby nie mieć znow typowego wozka 2w1 bo sa jak dla mnie nieporeczne, niewygodne i przede wszystkim ciezkie (mam windę) ale np mi samej ciezko wlozyc takowy wozek do bagażnika tym bardziej ze miesci się na styk, a przy dwojce dzieci musze mieć cos co wloze szybko i sprawnie.
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!

Nieufna, jak to proponował? Że dobry czy że chce Ci sprzedać? :)
Iwona, to jakbyś była to na niego :)
Fazerkam, nie słyszałam.
Iwonaimaja - quinny też nie znam.
 
hej dziewczyny

co do zakupow..to mi sie juz troszke ciuszkow uzbieralo..jeszcze musze kupic ze 2 pajacyki,kocyk letni,pieluchy,i kosmetyki babcie kupuja wozek...aa i jeszcze lozeczko zamawiamy w polowie maja:)i czekamy:)nie bede szalec do przesady z ciuszkami dla malutkiej bo sensu nie ma zawsze jak sie urodzi mozna isc do sklepu kupic i juz...a nie:)
 
Ja zamówiłam laktator i buteleczki, czy się przydadzą, zobaczymy ;)

Dziewczyny, a TERMOMETR? Jaki miałyście u starszych pociech? Mąż stwierdził, żeby lepiej kupić taki bezdotykowy, żeby w spokoju zmierzyć dziecku temperaturę. Miała któraś taki? Warto?
 
termometr do wody oczywiscie i do mierzenia temperatury-moja znajoma wlasnie urodzila i wrocila do domu i chciala wykapac maluszka i nagle dostal taka goraczke ze cos strasznego wiec jechali szybko na pogotowie...okazalo sie ze pomieszczenie bylo przegrzane,woda za ciepla...i za dlugo odbywala sie kapiel.Na szczescie juz wszytsko dobrze-tak wiec trzeba i do kapieli pamietac aby kupic i do mierzenia temperatury
 
Ja mam zwykły elektroniczny z miękką gumową końcówką. Jakoś nie umiem się przekonać do bezdotykowych, zawsze mi się wydaje, że pomiar nie jest dokładny - ale być może to tylko moje uprzedzenie ;)
Do wody mam jakiś canpolu bodajże, taki kolorowy, który się wrzuca do wanienki czy wiaderka.
 
Właśnie dlatego się zastanawiam czy warto, bo na pewno łatwy w użyciu tylko czy któraś testowała, czy wynik jest w porządku... Bo jeśli daje wiele do życzenia to już wolę elektroniczny :)
A termometr na pewno kupimy, tylko właśnie rozważamy jaki :)
 
hmm co do elektronicznego...hmm szczerze mówiąc nie wiem- muszę jeszcze się doradzić który będzie lepszy..czasami jak dziecko jest nie cierpliwe wierci się..ciężko zmierzyć temperaturę a tak przykładasz i znasz temperaturę..wiec nie wiem-muszę zaczerpnąć o tym jeszcze jakieś informacje :)
 
reklama
Do góry