reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Fazer, mi sie średnio one podobają, bo te gondole takie miękkie i wózki niskie.
To ze sa niskie to dla mnie na plus bo ja mam az 157[emoji14]gondole uzywasz mniej wiecej pol roku takze ze jest miekka po bokach tez mi nie przeszkadza bo to o twardosc pod pleckami najbardziej sie rozchodzi.. kurka kusi mnie[emoji14]a mialam glebokiego w ogole nie kupowac[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co myslicie o wozkach spacerowo-glebokich ale takich co ze spacerowki robi sie gleboki.. spacerowke tak czy siak zamierzalam kupic, gleboki mam w PL ale cholernie ciezki i koszty przesylki beda spore.. wpadly mi w oko wczoraj wlasnie tego typu spacerowki.

A mowie o wozkach np baby joger city mini (on ma gondole kladziona na spacerowke albo o chicco urban u niego ze spacerowki robisz gondole.

Link do: Chicco Urban

Albo

Link do: Baby jogger - Leo Sklep


Chicco Urban odradzam. Jedyna zaleta to to ze jest bardzo lekki. Jakos wykonania pozostawia wiele do życzenia.

Akurat ten baby jogger sie nie przerabia. Jest miękka gondola dokupowana dodatkowo. Sam wozek City mini bardzo fajny, ale jego minusem jest to ze spacerówka jest tylko przodem do swiata, tzn ok 6 miesiąca kiedy wychodzimy z gondoli i przechodzimy na spacerówkę odrazu tracimy kontakt z dzieckiem tj nie widzimy co robi ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A jesli chodzi o quinny mood to zdecydowanie odradzam. 1 na 3 wózki trafia na reklamacje. Zawsze wymieniają stelaż na nowy - to chyba złe swiadczy skoro sami serwisanci nie "bawią sie " w naprawę a wola wysłać nowy stelaż ( co wiadomo jest większym kosztem dla producenta ). Gondola sie "buja" a buda w spacerówce pozostawia wiele do życzenia. Plus w zależności od tego ile planujemy użytkować wozek- półtora roczne dziecko w tym wózku zima praktycznie sie nie mieści.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A co myslicie o wozkach spacerowo-glebokich ale takich co ze spacerowki robi sie gleboki.. spacerowke tak czy siak zamierzalam kupic, gleboki mam w PL ale cholernie ciezki i koszty przesylki beda spore.. wpadly mi w oko wczoraj wlasnie tego typu spacerowki.

A mowie o wozkach np baby joger city mini (on ma gondole kladziona na spacerowke albo o chicco urban u niego ze spacerowki robisz gondole.

Link do: Chicco Urban

Albo

Link do: Baby jogger - Leo Sklep
Fajna sprawa.[emoji4]

Napisane na GT-S6310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ze sa niskie to dla mnie na plus bo ja mam az 157[emoji14]gondole uzywasz mniej wiecej pol roku takze ze jest miekka po bokach tez mi nie przeszkadza bo to o twardosc pod pleckami najbardziej sie rozchodzi.. kurka kusi mnie[emoji14]a mialam glebokiego w ogole nie kupowac[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
A w czym byś woziła na początku?
 
reklama
Do góry