reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ok, dzięki wielkie dziewczyny za opinie:) W takim razie kupię po prostu elektryczny. Czy jakiś szczególnie polecacie/ nie polecacie, czy w zasadzie wszystko jedno?

Mendoza, super, poczytam o nim też :) jednak taki jest baaardzo wygodny ;)
 
reklama
ooo super te koszulki....sliczne chyba sobie zamowie tez dwie albo jedna zobacze bo podobaja mi sie jeszcze takie....
Fajne te Twoje tez ale mi zalezy bardzo zeby byla ciemna ;) ze w razie "w" jak uwale krwia zeby nie było widać i bez stresu zebym poszla sobie do toalety zmienić na inna (chodzi o szpital) fakt bede sama w pokoju ale np jak akurat ktos będzie w odwiedzinach to chce sie czuc komfortowo :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lizzy, też myslę o tym bezdotykowym, wydaje mi się dla maluszka najlepszy. Do tej pory miałam zwykłe, ale już bez rtęci i elektroniczny. W szpitalu tych bezdotykowych używają...
Agnesdam - ja jedną buteleczkę zakupię, pojemność mała, na wodę, może glukozę czy herbatkę, na pewno Aventu, są teraz z fajnymi smoczkami - natural.
Link do: AVENT Butelka Natural 125ml (PP)
Nieufna, eee, pożyczyć to nie, rzeczywiście ciągłe zamartwianie czy się w podobnym stanie odda :)
 
Agnesdem - pościeli żadnej jeszcze do wózka nie mam, bo nie mam jeszcze wózka, ale raczej to nie będzie pościel, a cienki kocyk Minky i płaska podusia Minky ewentualnie. Do tego prześcieradełko na gumce.
 
Lizzy, też myslę o tym bezdotykowym, wydaje mi się dla maluszka najlepszy.
Właśnie to moje pierwsze dzieciątko i tak myślalam, że z takim będzie mi zwłaszcza na początku najłatwiej. Poczytam opinie o tym co wspomniała Mendoza i zadecyduję...

Co do koszul, to jedną już mam i jedną na pewno dokupię, może dwie... I faktycznie taką męską koszulkę ;) Mam taką za dużą, z pracy (z logo:p), to nie będzie szkoda, hahaha
 
W kwestii łóżeczko mam mętlik, bo opinie o Klupś są złe.
Chciałam łózeczko z szufladą, ale teraz już sama nie wiem czy jest sens. Dobre opinie ma proste zwykłe łóżeczko z Ikei.
 
reklama
Ja mam dwa termometry elektroniczne jeden owulacyjny microlife który miałam jak się staraliśmy o dziecko z dwoma miejscami po przecinku i jeden zwykły nie pamiętam nazwy... jak znajdę w internecie to wam wkleję...
Każdy cenowo między 20 a 30 zł. I nie zamierzam kupować innego...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Do góry