reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

ja nie lubię chusteczek dady bo na początku są suche a pod koniec opakowania aż z nich cieknie :/


kupiłam sobie muffkę na wózek, super sprawa i cieplutko w ręce
 
reklama
Heja Ho

Żyrafka faaajne :-)

Ja wiem, że już były rozmowy o kulach z Vtech ale zastanawiam się jeszcze nad tą: VTECH MIGOCZĄCA HULA KULA VTECH KULA HULA WROCŁAW (2843884730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., używał ktoś, widział dokładnie i może polecić??

Aneczka chyba wy ją kupiliście nie? Wrażenia spoko?

Aaaa małemu kupiłam gryzak z BabyOno dziąsełko o taki BABYONO gryzak dziąsełko ząbkowanie 2 kolory 1008 (2810804493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mogę z czystym sumieniem polecić.
Szczoteczki z NUK co dziewczyny poleciły u nas na razie są niebezpieczne bo Mały zamiast celować do buzi to celuję w oczy i je odstawiliśmy :-D ale ten gryzak wypas!
 
Natkusia ja kupiłam kule-hule. Mam ją już w domu i moje pierwsze zdanie rewelacja :)
Igi uwielbia wszystko co gra i miga więc jest mega zadowolony bo już mu kule pokazałam ale tylko na chwilę bo dostanie ją dopiero pod choinkę razem z młotkiem-chichotkiem FP
 
Kula hula jest świetna. Mój syn się nią bawił teraz Sylwia. Poza tym że gra, święci, rusza się podoba mi się to że wystarczy bardzo lekko dotknąć żeby zabawka sie uruchomiła więc w sam raz dla naszych maluszkow.
 
reklama
Heja Ho

Żyrafka faaajne :-)

Ja wiem, że już były rozmowy o kulach z Vtech ale zastanawiam się jeszcze nad tą: VTECH MIGOCZĄCA HULA KULA VTECH KULA HULA WROCŁAW (2843884730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., używał ktoś, widział dokładnie i może polecić??

Aneczka chyba wy ją kupiliście nie? Wrażenia spoko?

Aaaa małemu kupiłam gryzak z BabyOno dziąsełko o taki BABYONO gryzak dziąsełko ząbkowanie 2 kolory 1008 (2810804493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mogę z czystym sumieniem polecić.
Szczoteczki z NUK co dziewczyny poleciły u nas na razie są niebezpieczne bo Mały zamiast celować do buzi to celuję w oczy i je odstawiliśmy :-D ale ten gryzak wypas!

a my mamy ten gryzak i u nas nie zdaje egzaminu
 
Do góry