reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
W Wawie ani w Poznaniu w dostępnej mi okolicy też nie było zabawek z FP:no: Mój tata też obleciał kilka Biedronek

Agga u mnie też nie było żadnych zabawek z FP ale mówili w biedronce że będą jutro o 8 rano okaże się


ann jak dla mnie fajowskie :) Nadia dziś dostała od babci szczeniaczka uczniaczka (trafiłyśmy w Tesco za 1/2 ceny!!!) dwujęzycznego zobaczymy czy się nim zainteresuje czy nie bardzo no i trochę żałuję, że w zeszłym tygodniu nie skusiłam się na FP garnuszek na klocuszek bo teżbył za 1/2 ceny
A ja sie zaopatrzylam wczoraj w cudne swiateczne dady,wzielam 3 i 4 tak na zapas:-) a my uzywamy wszelkich pieluch jakie nam w rece wpadna, a raczej na jakie jest promocja:-)
Co do chusteczek to do czwartego miesiaca Melanka miala pupcie myta przegotowana woda, ale teraz jakos tak szybciej po chusteczki mi sie siega i my uzywamy Hagisow i jak dla mnie sa super i cenowo tez ok , bo kupuje w wielopakach. Ostatnio nawet wpadlam na serie naturals - takie zielone, jejjj jak one cudnie pachna.
Patili niestety my mamy lyzeczki z tt i o avencie nie moge sie wypowiedziec.
Co do puzzli to mnie przerazilyscie, my mamy z trefla i nie smierdzialy wcale, ale na opakowaniu skladu tez nie znalazlam, niestety:mad:

mela ja kiedyś kupiłam z huggiesa chusteczki w Tesco w kartonie (4 szt + 2 gratis) karton kosztował 23 zł !!!


nadalka śliczna kurteczka, gratuluję wygranej

Baby Travel - Łóżeczko i torba w jednym - Przydajesie.pl

Patrzcie, jakie fajne rozwiązanie. Kurcze, jakbym wcześniej wylukała to teraz bym do Pl brała. A tak szkoda kasiory. Ale pomysł, przyznam, świetny !!!

mysza re-we-la-cja te łóżeczko !!!

a co do pampersów to w tesco widziałam że active baby są za 38 zł w promocji więc jakby co można się udać
dady u nas są za 28,99 :/ boję się jednak ryzykować po tych nieszczęsnych 2 które nam nie przypasowały
w Tesco widziałam te dwie kule Vtech-a kubusiową i tą pomarańczową (kubusiowa kosztowała prawie 120 zł, druga 88 zł)
 
Patili jak dla mnie ta giętka łyżeczka Aventu do karmienia jest zbyt miękka. Pewnie potem jak Emi sama się będzie uczyła jeść to będzie bardzo ok, bo sobie dziecię nie jest w stanie nią krzywdy zrobić. Teraz używamy Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a za czas jakiś AVENT SZTUĆCE DLA DZIECI 18m+ widelec łyżka nóż (2812476817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo my takie Aventowe jesteśmy od urodzenia.. ;-)
Od urodzenia też używamy chusteczek Pampers Sensitive też zaopatrujemy się w nie w wielopakach - przeważnie 4+2 albo na allegro, albo w promocji w realu lub carefourze, wychodzi po max. 4,6zł/opakowanie 56szt.
W Tesco w hipermarketach są fajne przeceny -30% na ubranka i buciki z F&F i niskie ceny słoiczków z Gerbera i Bobovity.. (ok. 2,10 zł za deserki i dania ok. 130g) moja Sis dziś zaszalała - w końcu za dwa dni Mikołajki :-D
Dziewczyny.. co myślicie o Baby Design Kojec Dla Dziecka Dla Dziecka Play 08 - Ceneo.pl ?? Z góry dzięki za opinie.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zakochałam się...szukam tych nieszczęsnych puzzli albo innego rozwiązania i znalazłam coś takiego Skip Hop - Mata Playspot Niebiesko-Żółta / Zabawki i gry - Zabawki oraz akcesoria dla dzieci i rodziców., ale cena:sorry2:. Tylko ze są super duże. W sumie za niedługo przed nami remont pokoju dziecięcego, mozę namówię B. żeby coś takiego zamiast dywanu. Kurcze, ale one piękne. I jeszcze można to w różne wzory układać...ach.

Nadalka
piekna ta kurteczka:tak:.

W łyżeczkach nie pomogę bo ja karmię różnymi. Ale takie giętkie przy Gosi sie nei sprawdziły:no:.

Chusteczki od samego początku haggisy, cena najlepsza i są bawełniane, a mi takie bardziej pasują. Małemu tez bo nic się po nich nie dzieje.

Martulka
wizualnie super i ogólnie jak na kojec to fajny. Tylko musisz pomyśleć do czego będzie Ci potrzebny. Ni każde dziecko lubi kojce:sorry2:, my kupowaliśmy takie 2w1 łóżeczko turystyczne, do spania super ale siedzieć w tym w ogóle nie chciała. Teraz na kojec miejsca nie mamy więc i problem z głowy:-p.

Mysza fajne to łóżeczko jak dużo sie podróżuje...tylko że WOjtek juz raczej by w tym nie pospał:-D...76cm to jednak trochę mało:-p.
 
To i ja coś tu napomknę a propos zakupów;-)co do chusteczek, uzywaliśmy i huggiesów, i pampersowych, i hippowych i nivea... Jak dla nas Dzidziuś Cleanica różowe najlepiej się sprawdziły:tak:i nawilżenie, i zapach...
Co do puzzli, my też w sklepie stacjonarnym kupiliśmy i specjalnie wzięliśmy takie droższe, bez toksyn. Nic nie śmierdziało po otwarciu.

Nasze ostatnie zakupy prezentowały się następująco:
Baby Design Krzesełko Bambi - Ceneo.pl
Fisher Price Muzyczna Kula M4045 - Ceneo.pl
Kiddieland Mój Pierwszy Bębenek 46193 - Ceneo.pl
Playgro Żyrafa Grzechotka 181561 - Ceneo.pl
Lalka Beppe Lalka Szmaciana W Kapeluszu 45 Cm Różowa - Ceneo.pl

Kula + bębenek na święta, grzechotkowy gryzaczek żyrafa od mojej mamy na święta, lala na Mikołaja (bo się nasza córka ostatnio rzuciła na taką lalę u swojej rówieśnicy;-)). No i krzesełko... no bo w leżaku FP już się niewygodnie karmi :-p
Jeżeli chodzi o pozostałe prezenty, zostali nam tylko brat M. i jego żonka, wujek M. i moja bratanica. Reszcie już kupilismy:-D a z prezentem dla M. zonk, polazł do zegarmistrza i naprawił zegarek :wściekła/y:chyba mu w tym roku skarpetki kupię:-p

Eeeej, a ta mata piknikowa super !!

Ann bardzo fajny prezent :happy2:
 
Kurde:wściekła/y: no i co ja mam z tymi puzzlami zrobić? Wywietrzyłam je kilka godzin na balkonie i już nie mają zapachu . Jak sądzicie? Kurde wolę je wyrzucić niż później miałoby się coś stać Emilce po nich.

A ja chusteczek pampers nie lubię bo mi zapach nie podchodzi i Cleanic różowe MASAKRA zapach jak dla mnie a Dady się kleją. I u Nas również najlepsza jest woda i ja od urodzenia myję małą pod bieżącą wodą, ale czasem na szybko, na wyjście potrzebuje. Dziś kupiłam Cleanic , ale niebieskie i zobaczymy
 
reklama
w mojej biedronce były dziś zabawki FP bo Nadii chrzestna kupiła jej na gwiazdkę książeczkę interaktywną (podobno akurat wykładali i były aż 2 szt!!!)

aniu ja na wyjazdach też używam chusteczek bo co mam zrobić ale przed założeniem pieluszki flanelką osuszam jej pupkę co by jej nie odparzyły
 
Do góry