reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

DariaN i tu jest kolejny dowód, że każde dziecko jest inne :tak:

A ja chciałam kupić Małemu albo klocki aktywne z FP albo tą kulę z Vtech, nie umiałam się zdecydować, mąż mi nie chciał pomóc w wyborze to kupiłam mu i to, i to :-D szalona matka!.. :-) pod choinkę dostanie tyle zabawek, że nie wiem gdzie to pomieścimy :dry:
 
reklama
Natkusiu hihi szalona matka powiadasz:):) z kuli będziecie na stówkę zadowoleni:):) jak dla mnie jest super, heh sama ją bardzo lubię:):) a Melanka wodzi za nią wzrokiem za każdym razem kiedy ją włączymy:):)
A ja zaszalałam wczorajszego wieczoru i nasza córcia znajdzie pod choinką Fisher Price PRZYJACIELE Z WANNY do kąpieli B0662 (2844830921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i Dreambaby SKŁADANE KRZESEŁKO do WANNY Kąpieli R660 (2795427489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., dla chrześnicy zamówiłam książeczkę SMILY PLAY KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA mówi PL 9019 HIT (2827190588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..
Ach no i mój T. dziś zaszalał i zabrał nas na zakupki więc dostało mi się ORSAY GmbH - ORSAY Shop - shopping around the clock i cuuudne kozaki na grubym obcasie:):) ooo takie Katalog: Ona / Jennifer&Jennifer / 306195 - hehh to się pochwaliłam:):) a Melanka dostała 2 bluzeczki, a co:):) ma się z nami ten nasz rodzynek:)
 
Natka ja mam tę kulę i jest świetna, ale nie powiem CI, że zda egzamin bo Emi dostanie dopiero pod choinkę.
I klocki z FP też mam i też pod choinkę.

Dziewczyny a miała któraś kojec Baby Horn? bo chcemy kupić, ale opinie ma średnie
 
Natkusia bo one faktycznie nie są jakieś rewelacyjne. Wyglądają tak jakby wiatrem podszyte, no ale może dla dzieci będa odpowiednie bo mają faktycznie różne funkcję. Tu pokrętło, tam wcisnąć, tak przejechać, tu puknąć, tu zamknąć, tu otworzyć więc ruchowo powinny rozwijać jeśli dziecko "zaczai" o co chodzi :) Oj no najwyżej pójdzie w odstawkę:)
 
Te klocki jak się wszystkie 3 na sobie postawi i naciście na górze to napędzają sie wzajemnie i te główne elementy się kręca (taką wieże można z nich budować). Dzieko moz e bawić sie pojedyńczym klockiem lub własnie budować prosta konstrukcję. Ada je lubiła.
 
Natkusia u nas też ten gryzak się nie sprawdza,
Mela cudne zakupy
do naszej biedronki też dali w końcu te zabawki z fp, kusiły mnie te klocki ale jednak nadal sknera ze mnie
my dziś z racji ponownego braku prądu wybyliśmy do M1 i masa kasy wydana :(
najbardziej zadowolona jestem bo w empiku mój ukochany film był na dvd za 9,99 ;) To właśnie miłość - Curtis Richard za 9,99 zł | Filmy empik.com i dokupiliśmy książkę z wierszami, fajna ale ulubionej lokomotywy brak
tak chwalicie te kule i mam dylemat, ogólnie Weronika nie ma głośnych zabawek, jak dostala śpiewającego Mikołaja to na jego widok płacze...
 
reklama
Do góry