reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
A ja dzisiaj byłam z samego rana w biedronce i nawet nie pomyślałam o nich :confused2: ale zapatrzę się i wypróbujemy jak tak zachwalacie :tak:

A ja się tak wku.. wstałam wcześnie rano, 15 min odśnieżałam auto w końcu zaspana dojechałam do biedronki po klocki aktywne z FP (bo od dzisiaj jest promocja), szukam i nie ma! Babka dzwoniła mi po 6! biedronkach i żadna nie dostała tych klocków :wściekła/y: no ja się pytam po cholere robią w gazetce promocje??
 
Kasia, o kurcze:-( ale tak sobie pomyślałam, bo moja biedra była w piątek otwierana po remoncie i może z tej racji były jakieś promocje, hmmm nie wiem sama, ale mama kupiła mi dzisiaj dady za 22.99, sama sie zdziwiłam, bo zawsze płaciłam 28.99

Ann, Igora też Dady uczulały i to się z biegiem czasu nie zmieniło...

Natkusia, o to niefajnie! ja w R-sku zawsze jadę do największej biedronki, bo wtedy mam pewnosć, ze towar z gazetki będzie, w tych mniejszych jest zawsze tylko kilka sztuk i znikają w oka mgnieniu!
 
JUHHU !!! KUPIŁAM KLOCKI Z FP :) JEszcze były a byłam ok 12tej:) 42.99 zł Drogie one są, ale mam nadzieje, że się sprawdzą. Ale się cieszę:)

Natkusia kurcze mogłam Ci kupić, nie wiedziałam, że chcesz. Dziś nie dam rady, jutro mogę zobaczyć.

Przyszły też te puzzle piankowe i powiem Wam, ze sa super tylko to jakieś made in china i ŚMIERDZĄ GUMĄ !!! FUUUJJ. Muszę je dac na noc na dwór, może wywietrzeją?
 
Ostatnia edycja:
Kupując puzzle piankowe sprawdzić trzeba właśnie czy nie zawierają substancji toksycznych takich jak formamid. Na aukcjach na allegro te puzzle są troszkę droższe ale nie zawierają formamidu i nie śmierdzą.
 
reklama
Do góry