reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Tak zachwalacie ta kule, ze chcialam ja rowniez zamowic dla Kiliana na amazon. A ze zawsze przed zamowieniem czytam opinie kupujacych, sie od razu zniechecilam... Kula jest podobno 1) za ciezka dla raczkujacego dziecka 2) melodyjki sa trudne do nastawienia 3) za szybko "ucieka" przed dzieckiem; dziecko sie szybko zniecheca. No i sama nie wiem...:confused: Czy Wasze dzieci juz sie nia bawily?
 
DariaN Ja dziś zamówiłam tę kule hulę z V Tech więc Ci napiszę co i jak.

Różo a co z tymi kółkami? Uważasz, że są za małe czy co? Niewygodnie Ci się Questa prowadziło? One mają 12 cali a w Xt i Xlr 16 cali. A ja myślę, że 12 cali kółka to zalety.

Daria ja byłam dziś w Lidlu chcąc kupić K. właśnie portfel i pasek Wittchena pod choinkę bo portfel mu się zepsuł. i DUPA!!! Kurde belek.A co to jest Factory? Bo właśnie w oryginalnym sklepie to straszne ceny są. Chociaż wolałabym na żywo go obejrzeć. Żałuje , że tych w Lidlu już nie było. I jeszcze płytę chce mu kupić i może puzzle bo uwielbia:zawstydzona/y:
Wysłałam teściową do Auchan i nie było już klocków z FP. Mówicie, że w Biedzie będą od poniedziałku? Chciałam małej właśnie na Mikołaja kupić.
Mamie kupujemy z Sis karnet do kosmetyczki na jakiś zabieg. Tacie NIE MAM POJĘCIA. Babci kupiłam kremy i książkę. Teściów załatwia K. Spędzamy 3eci raz Wigilię u teściów z ich rodziną plus moja mama z babcią. A tata spędza ze swoją kobietą i jej rodziną a Sis w Warszawie z rodziną męża. O tak mniej więcej:) Będzie nas 18 osób. Każdego coś kupić:szok:

Aipwa własnie tak jak pisze Eve. Baby Bjorn nieee
 
Na Ninie taka kula nie robiła wrażenia, a miałam tą pełzającą uciekającą. Także teraz nie kupuję.
Wiadomo, że każde dziecko jest inne. Może dla jednego to być bodziec i zacznie raczkować.
Póki co Sarę fascynują balony :-D

Ja dzisiaj domówiłam prezent dla Niny na Mikołaja
Dostanie:
PIXAR SHORT FILMS COLLECTION VOLUME 2 ★ DVD ★ BRAND NEW ★ FREE P&P ★ 12/11/12 | eBay
Around the World with Mouk (Sticker Book) - Boutavant, Marc New Item | eBay

Jeszcze myślę nad prezentem dla Sary. Znając życie, wszystkie prezenty wylądują w łapach Niny
 
Ostatnia edycja:
darian ja już pisałam o tej kuli z vtechu, rzeczywiście jest ciężka ale turlać ją można beż problemu - Melanka jak leży na brzuszku i ma ja w zasięgu rączki to pcha nią bez problemu, jest trochę głośna ale ma dwa poziomy głośności więc jak dla mnie ok, melodyjki przyjemne dla ucha. Nie wiem czy będzie bodźcem przy raczkowaniu , ale jak do tej pory jest zabawką, na którą bardzo zwraca uwagę i ma radochę jak ją włączę i kolejny plus jest taki,że mnie osobiście nie drażni, bo karuzeli przy łóżeczku już słuchać nie mogę:-D:-D:-D tak jak pisze Mysza, każde dziecko jest inne i każdemu może co innego pasować .

W tym roku Wigilię mamy u nas w domku, będzie rodzeństwo męża wraz z rodzinkami więc i prezentów masę do kupienia. Rodzicom i mojej sis i bratu też coś trzeba kupić,łooo matko jak to ogarnąć nie wiem:-D:-D:-D:-D
Asiak - popieram,że zegarki z Lourus są suuuper - dwa lata temu mój T. dostał ode mnie na urodzinki taki wyjściowy zegareczek i jest meeega zadowolony do dziś.
buuuu a T. też jeszcze nie wiem co kupię???:(
 
wiesz, w sklepie na posadzce puste wózki pięknie jadą ... może nie rzecz w 12 cm czy 16 cm , ale xt ma ponoć amortyzację na wszystkie kółka. Ja na to jestem wyczulona po twardym Jane nomad, ale może dla 10 mies. to nie jest już takiki problem. Strasznie się zastanawiam nad tym oparciem i myślę jednak, że pełne rozłożenie niemal roczniakowi nie jest potrzebne. Ala na razie i tak max. 30 min śpi w jednej sesji, więc da radę chyba w Queście. Chcę używany, więc na model 2012 chyba nie mam co liczyć

sprawdziłam też wysokość rączek, my oboje mamy 176 cm wzrostu, i xt i quest są ok pod tym względem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry