reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Witajcie dziewczynki,

podczytuję Was cały czas,ale nie bardzo mam czas odpisać:(tyle się u nas ostatnio dzieje....
chciałam Was zapytać czy polecacie jakiś komplet-talerzyk,miseczka,kubek dla maluszka?bo zakupiłam jabłuszka Bobovity,dzisiaj podałam je Majce łyżeczką bezpośrednio ze słoiczka,ale chciałabym zakupić taki komplet do posiłków.
Pisałyście też o chustach,jak się sprawdzają,czy Wasze dzieci są spokojniejsze kiedy są noszone w chuście??
 
Babelek - ja mam sporo tych akcesorów, bo po starszej córce też, ale dla Wojtusia dostałam takki antypoślizgowy komplet Aventa - dwie miseczki większa i mniejsza. Jak kupowałam to patrzyłam czy mozna w zmywarce myć i w sumie to żeby był jakiś fajny motyw na nich by dziecko było zainteresowane.

U nas chusta się sprawdza.
 
Bąbelek ja mam taką miseczkę, dostałam od odwiedzających, ale jeszcze jej nie używałam, myślę że będzie fajna
MIseczka niemolęca 6m tanio:) (2752424915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a co do chusty to mój mały uspokaja się natychmiast jak tylko jest do niej włożony, a kiedy jest śpiący to zasypia w pół minuty, ale nie wszystkie dzieci tak mają, tu koleżanki opisywały że niektóre dzieci nie dają się zachustować
 
Ja przy Ninie miałam fazę na klocki sensoryczne. ALe to juz dla starszych dzieci. Te z fp też miała i nawet coś tam układała.
Wiki- ten owoc miała koleżanka, fajna sprawa.

Ja muszę zakupić coś z lusterkiem, myślę nad matą, ale ta, która mi się podoba cenowo powala:
MAGIC Range - Mamas & Papas
Używane można wyhaczyć tylko nieco tańsze, i jest ich mało, bo to stosunkowo nowy produkt

Oprócz tego chciałabym kamerkę, najlepiej dwie :sorry:
D-Link DCS-932L - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD

No i ten podgrzewacz, Myślałam o tym:
Mama Muminka

Tylko skąd wziąć na to wszystko kasiorę :-D
 
reklama
Do góry