reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Ostatnia edycja:
reklama
ania-aneczka my mamy taki FISHER PRICE KRZESEŁKO DO KARMIENIA ZEN + KUBUŚ gr (2710427322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i kupiliśmy jak Zuz miała pół roku. Mega zadowolona z niego jestem, miał wszystko co potrzebowałam, materiał który łatwo się czyści, a przy tym dziecko się w nim nie poci, bo są też jakby z certki i to koszmarne dla dziecka jest, 2 tacki, rozkładane oparcie, i pomiędzy nóżkami takie jakby zabezpieczenie, że dziecko się nie wyśliżnie pod spodem i powiem wam że ja po tyg. zlikwidowałam pasy, tak tak pasy, bo raz Zuz mi się zachłysnęła jak ją karmiłam i zanim zdjęłam tackę odpięłam pasy to miałam wrażenie że trwa to wieczność, po tym incydencie sprawdziłam dokładnie fotelik i dziecko nie ma możliwości z niego wypaść, wyślizgnąć się dołem itd
 
Ania ja mam takie lusterko
SUNSHINE KIDS LUSTERKO DO OBSERWACJI DZIECKA SKLEP (2687194677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jest rewelacyjne, widać dziecko dokładnie tak jak na zdjęciu w aukcji,z tym że ja wożę dziecko za sobą
a fotel do karmienia kupiłam własnie taki
KRZESEŁKO DO KARMIENIA BABY DESIGN PEPE (2705841536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
miał bardzo dobre opinie na bangla, własnie na niego czekam
 
Lusterko mam takie samo co z linku Jelsy. Wojtka tez wożę za sobą i świetnie widać, co dziecko robi:tak: a krzesełko mam podobne do krzesełka Jelsy. Igor krótko z niego korzystał, nie podobało mu się... ciekawe jak będzie z Wojtkiem:confused:
 
reklama
Do góry