reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Ja też chcę chustę kupić. W niedzilę jadę do rodziców i spotkam się z moją siostrą i poprosiłam by wzięła chustę.

A ja kupiłam nawilżacz HB1020 i jesteśmy również bardzo zadowoleni. Tzn ma bardzo niebieską lampkę a Emilka nie zaśnie przy takim świetle bo patrzy się na Kubusia na ścianie, ale jak już zaśnie to spokojnie można włączyć. To plus dla kogoś, kto lampki używa do zasypiania. No i również posiada mierzenie wilgotności powietrza. I bardzo cicho chodzi moim zdaniem. Fajna sprawa taki nawilżacz, naprawdę lepiej się śpi
 
ania aneczka - ja mam ten nawilżacz już 2 rok będe uzywać :tak: Mnie ta lampka pasuje, ale to już Ci pisałam:tak: chodzi cicho i fajne jest powietrze po nim. Moze siostra mogłaby Ci pożyczyć chustę, zebyś spróbowała??

żyrafka - mój M umie zawiazac to i Ty bedziesz umiała :tak:
 
Przyszła chusta:rofl2::-D. Ale sie cieszę. Jest super!!! Kolor piękny. Pierwsze wiązanie przetestowane na lalce i potem na Wojtku. NIe było źle, ale śpiący już był więc po chwili marudził. Problem tylko taki, że on łapki wyciąga a w instrukcji pisze, że dopóki dziecko nie siedzi samo rączki trzeba chować. No nic zobaczymy.
A instrukcja rewelacyjna wszystko jasno napisane i pokazane kilka wiązań:tak:.

Gryzaczki mam jakieś dwa ale rączki najlepsze:tak:. Obawiam się że tan z Tomme Tippe uciekałby mu cały czas, bo próbowałby go zassać a raczej sie nie da. Nie wiem, ale tak mi sie zdaje.

Ja wyciągam małej łapki i dalej jest stabilna, bo dość mocno pociaśniam chustę. Wiązałam ją z zakrytymi rączkami do czasu aż nie potrafiła trzymać dobrze główki. Spróbuj i asekuruj ręką;-)
 
.... Ja nawet chustki pod szyją nie potrafię zawiązać :-D:-D:-D
Ale mnie ubawiłaś tym stwierdzeniem, bo ja mam to samo :-D:-D:-D i też cały czas się zastanawiam czy kupować tą chustę, jakoś zima mnie przeraża. A jeszcze mam pytanie (pewnie głupie się moze wydac...) jak np. trzeba podjechac gdzies autem i potem wlozyc malucha w chuste to łatwo się ją wiąże w warunkach polowych tak na szybko?! Czy trzeba solidnie sie przygotowywac w domu do wyjscia w chuscie?! Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi....
 
Zuzia - ten podówjny x możesz zostawić na sobie, ale to wiżanie dla dzieci trzymających juz samodzielnie główkę :tak: Jeśli chodzi o ubranie, to mi zawsze gorąco w chuście, wkońcu jak się omotam to pare warstw jest, dziecko z przodu grzeje i myślę, ze dziecku tym bardziej ciepło od mamy. Jak zimno bardzo to mozesz kombinezon załozyć dziecku, bo rzeciez chusta długa to i materiału starczy :tak:
 
Zuzia ja kilka razy motałam Jaguśkę na parkingu przed CH :-D Poszło bardzo sprawnie i jedyne co to musiałam uważać, żeby nie pobrudzić chusty, bo wiadomo, długa jest, to może w jakąś kałużę wpaść, ale generalnie problemu nie było :-)
 
Zuzia - ja też już na dworzu wiązałam. To nie ma znaczenia czy w domu czy nie ;) Chociaż byłam atrakcją na parkingu i trochę się speszyłam. No ale dwie minuty i gotowe
 
reklama
Dziewczynki macie może link do tego lusterka samochodowego co można ustawić żeby dziecko widzieć w foteliku

I czy macie jakieś foteliki do karmienia do polecenia? bo nie wiem na co zwracać uwagę
 
Ostatnia edycja:
Do góry