reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Kosinka- ja mam Baba sling i jakoś nie potrafię rozgryźć tej chusty bo jak wsadzam tam Emiliana to jakos tak dziwnie pokrzywiony leży może dlatego że taki duży jest ale Twój chyba tez duży. Chyba bardziej do mnie przemawia jedna chusta wiązana - też taką mam
 
Ja mam chustę Natibaby. Kupiłam używkę na all. Bardzo jestem zadowolona. Podstawowe wiązanie jak się wprawi człowiek trwa 1,5 min. Niestety nie mam instrukcji wiązania ale muszę w neci wyszukać inne sposoby. Też bym Adę chciała nosić przodem do świata, ale nie wiem czy da się ją bezpiecznie zawiązać. Jak się pakujemy do chusty to jest wrzask, ale potem już jest ok- to tak jak z ubieraniem. A swoją drogą to na bb jest podforum o chustach.
 
a ja kupiwszy kojec :)
285137_385349621533814_634156912_n.jpg
 
Dziewczyny ja mam chuste firmy Hoppediz; do tego byla dolaczona ksiazeczka z roznymi metodami wiazania - w sumie chyba 11 wariantow na rozne etapy rozwoju dziecka. Ksiazeczka jest po niemiecku, ale kazdy kolejny krok jest zilustrowany zdjeciem; jakby ktoras z Was reflektowala, to moge zeskanowac i przeslac.

Albo na youtubE:
ja wiaze tak! Przy tej metodzie dziecko wsuwane jest na sam koniec!
Doppelte X-Trage / Doppelkreuztrage - YouTube

Albo Tragetuch Bindeanleitung Kängurutrage - YouTube

Anleitung Wickelkreuztrage mit dem Tragetuch - YouTube
 
reklama
Eve dziś neonantolog nam powiedział (ale to nie wiem kto powinien się wypowiedzieć czy pediatra czy ortopeda) , ze obojętnie czy chusta czy nosidło..powiedział tylko, ze jak nosidło to ergonomiczne i żeby na żabkę, a nie że dziecko w nim wisi i jak najbardziej tak. JA dziś w 80% zamawiam to, które Ty pokazałaś albo to , o którym pisała Róża. Jeszcze się zastanawiam.

Nadalko jak przyjdzie kojec to powiedz albo nagraj :D jak mała zareagowała i czy lubi sie w nim bawić. Nie wiem czy zamawiać czy jeszcze czekać bo w sumie narazie ani mata ani krzesełko ani nic się małej nie podoba.
 
Do góry