reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Zaniedbałam ten wątek ała :sorry:
Sabib co do wózka to my chyba zdecydujemy się na ten kolor co wysłałam (zielony-khaki). Warto pojechać i pooglądać kolory bo X-landerze (nie wiem jak w innych) to wychodzą inne kolory na żywo niż w necie i na żywo mają takie rażące te kolory :-D ja myśle, że modelu już nie zmienię, jeszcze zastanawiam nad tym samem modelem ale 3-kołowym..

Ojj trudne te wybory zakupowe.. a do kiedy chcecie mieć już całą wyprawkę gotową?
 
natkusia, ja planuje wszystko rozłożyć do czerwca na spokojnie ;-) myśle że jak już zmienie mieszkanie to zabierzemy się dopiero za kącik dla maluszka i powoli będziemy rozplanowywać czego brakuje ;-) dużo rzeczy dostanę " w spadku" więc czekam na dary potem dokupie potrzebne rzeczy brakujące :-) chociaż korci kupić już wszystko na raz :-) ale będę to stopniować :D
 
Też tak myślę żeby do czerwca było gotowe, nie wiadomo jak końcówka ciąży :confused: a chcę sama kupować od A do Z.

Ja mam już do Młodego całą wyprawkę jeżeli chodzi o ubrania :-)

SAME CUDA MODNY SYNEK 80 SZT DISNEY WYPRAWKA 0-6 (2041058772) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. teraz sobie czeka u mojej mamy :)

I tak jak któraś z Was powiedziała, nie warto kupować nowych bo kupę kasy kosztuję wszystko. Ja kupiłam ta wyprawkę i ubranka są jak nowe :-)
 
reklama
a myyy ostatnio kupilismy deske klozetowa :-D:-D:-D:-D czy zostalam jedyna, która nie ma jeszcze ani jednej rzeczy dla bobola? ;-)
 
Do góry