reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

widziałam że bobowózki go mają no ale po moich doświadczeniach (które swój koniec będą miały w sądzie) z tym sklepem to ja nie polecam robić tam zakupów ...
wózio fajny i pewno sama bym się zdecydowała gdyby nie fakt że ja chce nune a mój R powiedział że albo ten 4moms | Origami albo żaden inny :( tylko że on jedyne 900 euro kosztuje no ale w końcu dziadki z Paryża mogą się wykazać!!!)
 
reklama
Ja znalazłam jeszcze w 2 sklepach na necie, jezu no ja nie wytrzymam, ja go chcę.... matko.... normalnie zasnąć nie mogłam dziś....
eve jaki kolor ma ta twoja sąsiadka bo mi się marzy czarny... ale wszyscy krzywo na mnie patrzą jak mówię o czarnym wózku,,,
 
Boze Jezu Matko boska ja go chcem... nie przestane o nim myslec ale ile kasy... szok:(
boski jest, moj T, tez sie zachwyca, juz szuka na necie:)

Darian moja przyjaciolka ma Nune i jej roczny syn sie nie miesci bo jego glowka opierala sie o tapicerke jak byl rozlozony do lezacego. to wozek dladzieci do roku...ale origami boooooooooooooooossssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Nadi czarny perfect:) only black
 
ja też biorę czarny bo wtedy można poszaleć z dodatkami typu kocyk, spiworek :-)
Daria - ale zajefajny ten wózio !!!!! jakbym miała kasę, to czemu nie ;-) ja chorowałam na leżaczek mamaroo, no ale nie trafiłam na dobrą aukcję
 
Ostatnia edycja:
O jaa.. chyba zapadłam w sen zimowy - czuję się zacofana - Wy tu już o kolejnych spacerówkach rozmawiacie a ja jeszcze swojej od zestawu z gondolą ze strychu nawet nie zniosłam.. Ale już upatrzyłam sobie parasolkę na wyjazdy od późnej wiosny: QUINNY ZAPP XTRA 2012 EXTRA PL GWAR +GRATISY w 24H (2807841308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Za to pochwalę się w imieniu mojej córci - powoli docierają (z all i smyk.com) mikołajkowe prezenty:
od moich Rodziców:


od A.:


i ode mnie:


no i Ośmiorniczki do kąpieli od kilku tygodni czekają.. Ah.. poszalało się ;-)
 
O kurcze będzie jedzonko pełną gębą :-D
martulka Świetne prezenty- ośmiorniczki miałam - tak, jak dziewczyny pisały, pamiętaj, żeby się nimi "zaopiekować" po kąpieli, bo my tego nie uczyniliśmy i poszły do kosza...
Ja nadal w pupie z prezentami. Chyba klocki będą już na Mikołaja, a na święta pomyślę o czymś porządniejszym, ale o czym ?? :eek:
 
reklama
mysza wszystko pięknie ładnie ale jechać gdzieś daleko nie wiadomo gdzie kupić wózek to dla mnie przesada.
R. jak był u rodziców w Paryżu (miał akurat tam trasę) to widział na żywca ten wózek - a ja ... w ciemno na pewno nie kupię, no i co w razie ewentualnej reklamacji?? miałabym jechać 1500 km - a na ich stornie nawet informacja że wózek dostępny w USA i KAnadzie !!!!!!! no ale zobaczymy jak to będzie, zresztą nie wiem czy ten wózek to dla córki czy gadżet dla tatusia hihi :)
 
Do góry