reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
nie, nie było problemów, chyba za 2 dni już były , ja zamiawiałam 2 240ml no ale one nawet spore są - 1 do herbatki a 2 do mleka.
a teraz zamówiłam 120ml do herbatki , bo zwsze robie 100ml a to nawet pół butelki nie jest. wiec bede miała taką poręczną a tamte 2 do mleka. teraz nasze małe zjadają po ok 100 potem będą wiecej wiec te duze butle się przydadzą :)
 
A ja mam do wody i herbatki aventu no bo miałam w domu a mało pije i dziś dokupiłam dwie butelkie dr brown dużą i małą i żałuje, że posłuchałam meża bo mogłam dwie duże:) NO, ale mam dwie małe i jedną dużą do mleka wszystkie bo nie chce mi się za każdym razem myć tej jednej np. w nocy.
 
reklama
Do góry