reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Arnier co do gatunków to trzeba dostosować do tego ile macie miejsca i jak planujecie ogród wykorzystywać. Dęby są super tylko trzeba pamiętać o jednej rzeczy - to są wielkie długoletnie drzewa, które bardzo zabierają wodę innym roślinom (mają bardzo silny system korzeniowy) a uzyskanie zgody na wycinkę po kilkudziesięciu latach nie jest takie proste, bo to bardzo cenne drzewa są. Radziłabym coś mniejszego i mniej kłopotliwego, no chyba, że macie gigaaaaantyczną działkę :-)
 
reklama
Eve- niezłe ceny mają nie? Tylko pewnie jakiś tydzień poczekasz na dostawę ale poza tym w moim przypadku spisali sie nieźle

A ja Wam się pochwalę ubrana kołyską i przygotowanym przewijakiem. Wszystko czeka już na maluszka :)

Kołyska jedynie nie stoi póki co na swoim miejscu bo u Franka w pokoju byłaby zdaje się cała zarzucona klockami i miśkami. A w ogóle to pewnie będzie z nami wędrowała po domu w zależności od sytuacji :-p:-D. A przewijak mamy w łazience








 
betunka - ceny fajne, zamówienie niewielkie bo za 130 zł ale brakowałao mi paru rzeczy. Na dostawę napisane że tydzień (w następna środ ma być) ale chyba mi się nie spieszy :-D
Bardzo ładnie wygląda ta kołyska z tym ochraniaczem i przewijak pierwsza klasa :tak:
 
reklama
Betunka ślicznie wszystko wygląda :-) u mnie narazie po przeprowdzce nadal wszystko w rozsypce :zawstydzona/y:

Mam pytanie: czy będziecie używały tych osłonek na łóżeczka? bo ja chyba zdecyduję się na moskitierę (robactwa mam wokól domu miliardy) ale obawiam się o osłonki bo podobno nie są zbyt bezpieczne dla dzieci i są już kraje, gdzie ich sprzedaż jest zabroniona
 
Do góry