reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

reklama
A to są te batoniki, które jem do kawy na 2 śniadanie, w Lewiatanie są, nie wiem jak w innych sklepach :blink:
20170909_112407-1.jpg
20170909_112407-2.jpg
 

Załączniki

  • 20170909_112407-1.jpg
    20170909_112407-1.jpg
    720,9 KB · Wyświetleń: 318
  • 20170909_112407-2.jpg
    20170909_112407-2.jpg
    685,4 KB · Wyświetleń: 316
Będę jeslu można zagladac tu czasami. Obecnie jestem w ciąży ale kiedy dojdzie do rozwiązania i będę już mogła wziąść się za siebie to skorzystam z ćwiczeń, którymi się wymieniacie[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chybra muszę zajrzeć do lewiatana za tymi batonikami :)
Jem też te z bakalandu, mają czekoladę na dole ale bardzo dobre :)

Ja ćwiczę codziennie rozgrzewka chodakowskiej, mel b pośladki, brzuch czasami nogi jak mi się chce ;) no i spacery codziennie dwa conajmniej z wózkiem ;) wieczorem jak Iga płacze i trzymam ją na rekach to robię z nią przysiady ale często zaczyna bardziej płakać więc dużo nie uda się zrobić :p
 
U mnie zaliczone 30 min rowerka + ćw na brzuch. I właśnie wychodzimy na spacer [emoji4]

Wczoraj miałam wolne od diety, więc przemilczę co jadłam [emoji6], ale dziś już ładnie. Na razie wpadła owsianka na śniadanie i owoce na drugie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze ja tylko 2 spacery ale nie wiem jak długie, 1,5 i 2h. Od jutra ćwiczę coś bo męża w końcu nie będzie a burzy mi plan dnia;D

Jutro się mierzymy wazymy?:p

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja u mojej mamy mam miarke i wage, dzisiaj się zdążyłam zwazyc ale zapomniałam zmierzyć. Może uda się jutro na spacerze zajść ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry