reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

reklama
Ja wczoraj zamiast spaceru z wózkiem, poszłam w chuście. Ale tylko na godzinkę, bo było pochmurnie i bałam się że złapie nas deszcz. I się oczywiście rozpadało, ale dopiero teraz. [emoji6] Także tylko 2,5km zrobiłam. A wieczorem kolejne ćwiczenia na brzuch.


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w weekend off. Batoniki z Bakallandu też znam, ale jak dla mnie są za małe i za mało sycące, a te mogę sobie tak podgryzać ze dwie godz w biegu i do obiadu spokój:laugh2:
 
Ja dzisnzaczynam. Djetka juz jest. Zero slodkiego, zero smazoneg, duzo wody. Wszystkim domownikom djetke wprowadzilam.

Co polecacie na dobry poczatesk cwiczen? Bo skalpel to chyba troche za ciezki. Ja bym umarla w polowie.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Integral też dzisiaj zaczynam z ćwiczeniami. Waga 54.5, +2kg zostały. Zaraz zrobię sobie zdjęcia i dzisiaj się pomierze.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podam wymiary i wagę jak wstane i się ogarnę, bo jeszcze sobie dosypiamy [emoji6]

Integral, 10 minutówki Mel b. Jeden filmik na jedną część ciała. Ktoś też tu wrzucał trening na boczki Tiffany, też 10 min. To był jeden z moich ulubionych [emoji4] wszystko jest na YouTube

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdjęć nie zrobię bo śniadanie jem o 6 a wcześniej jest ciemno[emoji16]

Wrzucam od razu sprzed tygodnia, będę zawsze porównywać z ostatnim
05.09 57,0kg / talia 78 pępek 85 pośladki 95 udo 51
11.09 56,3kg / talia 75 pępek 83 pośladki 93 udo 52

Cóż chyba 20 x 2 przysiadow to za malo haha w tym tygodniu mój poszedł do pracy to mogę ćwiczyć bo tak to ino seriale i seriale[emoji6]


P.s. po wymiarach widać jakie mam bezdupie[emoji19]
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum
BabyBoom
 
Ale jaką różnica w ciągu tyg ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś poniedziałek, więc ładnie ruszam ze zdrową dietką. Ja batoników nie kupuje, ale za to w ramach przekąski jem takie musy owocowe z Lidla, Day Up to się nazywa. Mają dobry skład, zero cukru czy innych świństw.

Ja fotek wstawiać nie będę. Robię je, ale tylko dla siebie [emoji4]

11.09 waga 56,6 kg / talia 69 / pępek 73 / biodra 93 / udo 50

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
chciałabym mieć tyle w pępku[emoji7]
Zrobiła mi się oponka[emoji54]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry