reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

reklama
Haha gratuluje:D ja dziś wstyd przyznać nic nie zrobiłam ale boli mnie głowa jak się schylam i kaszle okropnie. Ale byłam na spacerze i pchalam wózek - liczy się?;D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Liczy ;) ja też dzisiaj nic nie zrobiłam Ale może jak Artur zaś nie bo dzisiaj mnie skubaniec wymeczyl

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże ale jestem nieogar, dopiero zobaczyłam ten wątek:laugh2:

Ja to wiecie, w ciąży aktywnie z Pióro do 2 tyg przed porodem, po porodzie ćw Pióro w połogu, a od kilku dni już wracam do normalnych ćw.

Zaczęłam od Skalpela, po pierwszym dniu wszystko od stóp do głów mnie bolało heh, cudowne uczucie:-D

W pon zrobiłam15 min Chody na brzuch z książki Przepis na Sukces i 10 min na uda Moniki Kołakowskiej z Youtube( pierwszy raz ją robiłam, taka w sumie zbyt słaba jak dla mnie). Wczoraj był Skalpel, a dziś znowu 15 min na brzuch i może jakieś uda Mel B, też pierwszy raz. Poprzednio gdy ćw to robiłam tylko wszystkie programy Chody , ale teraz gdy nie zawsze mam czas aby godzinę sobie zrobić stwierdziłam, że będę korzystać z 15 min z Youtube, jest ich w sumie od pierona.

Z wagą u mnie spoko, tydz po porodzie już wróciła do wcześniejszej czyli 61 kg przy 165cm i to mi pasuje tylko muszę tyłek znowu wyrzeźbić no i zlikwidować flaka( z nim widzę, że nie będzie łatwo:no2:)

A jeść chyba jem nie tak źle, np na śniadanie placki owsiane lub jaja w różnej postaci czy koktajl, na 2 śniadanie jakieś lekkie pieczywo czy taki batonik musli( jest super, bez czekolady czy słodkości i bardzo sycący), na obiad np dziś będzie kurak i kasza gryczana i pomidory do boku, na deser jem płatki corn flakes z rodzynkami, słonecznikiem i miodem i na kolację w sumie jakieś dietetyczne pieczywko znowu lub nic.
 
Chybra robiłam kiedyś mel b były takie filmiki na cały tydzien. Dawno temu. Bardzo fajna jest.

Zrobiłam posladki[emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i plan tygodniowy wykonany, wczoraj zrobiłam Secret Chody, oj widzę, że jeszcze dużo mięśniom mym brakuje do sprawności sprzed ciąży. Ale to nic. Spokojnie jak na wojnie. Gdy tylko czas pozwoli mam zamiar właśnie od pon do pt coś robić:blink: W weekend odpoczywam od ćw, ale wiadomo, w grę wchodzi sprzątanie, spacery itp.
 
Do góry