reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Przysiady dość niskie, tzw hip thrusty (nawet bez obciążenia), i to ćwiczenie co emol opisała - to robiłam po 15-20 powtórzeń każde ćwiczenie i to zajmuje ok 5 minut i robie to 3-4 razy w tygodniu i tyłek mam całkiem całkiem :)

Ja ogólnie bardzo mało ważę, ale już jestem 0.5 kg mniej jak przed ciążą a do"mojej" wagi brakuje mi 1.5 kg ale bez spiny czekam aż spadnie :) jedynie fałdka na brzuchu mnie wkurza.
Nie wygląda na łatwe do zrobienia:o mogłabym się polamac haha zacznę od zwykłych. Robie, teraz!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumrlova dasz radę!. Mam taką propozycję aby się pomierzyc w tali, biodrach i w udzie, zważyć się. I robić takie pomiary co tydzień. Będzie nam wstyd przed resztą ze nam dieta nie wychodzi. Taka motywacja aby nie wyjść na lenia

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już takie robię sobie - zdjęcia co tydzień, waga co tydzień i talia- bo tylko tam jeszcze mi zostało nadmiar :) i rzeczywiście fajnie się porównuje!
Poniedziałek mam dniem "rozliczeniowym" :)
 
Ja mam we wtorek (bo we wtorek urodzilam), zapisuje wage i zapisywalam pępek dopóki wymiar malal:D dobra to tez będę zapisywać. Ale od następnego bo to na czczo!
Pewnie jutro będę miała zakwasy na posladach[emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie robiłam ale zrobię sobie. Zapisujemy wszystko w poniedziałek?

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zostaje przy wtorku bo po weekendzie muszę w pon zrzucić balast[emoji16] zapisuj w pon:p

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też sobie zapisuje wagę i wszystkie wymiary co tydzień, w sobotę rano na czczo ;) bo potem w sobotę popołudniu zwykle jem coś niezdrowego, a od niedzieli znowu jem zdrowo, bez słodyczy itp. więc mogę w poniedziałki podawać dane sobotnie [emoji6]

Ja to najpierw ćwiczyłam w domu, a potem zaczęłam chodzić na siłownię, robiłam przysiady że sztangą, martwe ciągi itp. miałam spoko tyłek, ale teraz mi opadł.. a jako że na razie nie mogę jeszcze dźwigać, to siłka odpada. Pozostaje mi rowerek i ćwiczenia przed tv, których nie znoszę, bo mnie nuuudzą przeokrutnie [emoji12] zastanawiam się nad basenem.

U mnie dziś zaliczone 20 min rowerka i ćwiczenia brzuszne. W sumie 30 min [emoji4] bobo był łaskawy i pozwolił mamusi trochę zająć się sobą!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam te przysiady i to co Emol pisała po 20 razy wszystko. I ten filmik który wrzuciłam ale połowę bo dziecko zachciało już jesc:p wsadzilam telefon do łóżeczka z filmikiem i patrzyła jak się mama wyglupia:D
Dobra to tez będę w poniedziałek mierzyc;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry