reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Aż się boję samą mierzyć bo tautaj takie ladne wyniki a ja ciągle ciastka jadlam

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol, ja też jadłam ciastki. Przez to do wymiarów z przed ciąży trochę jeszcze mi zostało..

Pumelova, ja mam jeszcze trochę luźniejszej skóry w okolicach pępka, ale liczę że mi się wchłonie. Nie jest najgorzej, bo widać to tylko jak się schylam, ale będę z tym walczyć [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoobe mi też zostało skóry w dole brzucha. Góra wygląda niczego sobie. Ale nie mogę siadać i się schylac ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja mam taka skore co widac jak siadam i sie schylam,ale pozbedziemy sie jej wszystkie [emoji123][emoji123]
Tez ciagle jem ciastka jak nie mam czasu na normalny posilek. A nigdy az tak nie obzeralam sie slodyczami [emoji54]
I widze po wymiarach ze duzo mi zostalo w brzuchu..

11.09 Waga: 53.8 kg / talia 69/ pepek 74/ biodra 90/ udo 50
 
8 tyg po porodzie, waga 63 kg, talia 82 cm, pępek 95cm uda 95 cm. Kurde czuję się jak qpa zwłaszcza z tym wymiarem pępka:-p
Ale K dał mi zrobić dziś uda i brzuch Rebecci Louise, bardzo fajna jest, a ile gadaaaaa:laugh2:

A na początek Skalpel jest bardzo dobry, tylko że po prostu trzeba robić wszystko w odpowiednim tempie dla siebie i krok po kroku będziesz wykonywać więcej i lepiej. Ja 4 lata temu od tego zaczynałam i za pierwszym razem nie zrobiłam całego i myślałam, że umrę, ale spokojnie,za każdym razem dalej. Przez chyba 4 m-ce tylko to robiłam 3 razy w tyg. Bardzio wyszczupla.
 
Ostatnia edycja:
Ja jak nie mam czasu to jem wafle ryżowe [emoji14] wciąga jak chipsy ale ma mniej kalorii;-))
Też tak mam że jak stoję to super ale jak siade to gorzej:D

Ja robiłam kiedyś raz skalpel ale mnie przy tym nic nie bolało - to chyba źle robiłam?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova mnie nigdy po skalpelu nic nie bolało, u mnie myślę że to kwestia wytrenowania jednak mimo wszystko i takie ćwiczenia działają nawet jak nie sprawiają trudności :)
 
No wiadomo, że najbardziej czuć gdy się w ogóle znim zaczyna przygodę z ćwiczeniami, bo gdy już np tak jak ja przejdzie się do ciężkich zestawów to Skalpela się już nie czuje.
 
reklama
To na raczej źle robiłam bo nie byłam wtedy wytrenowana.
A robi ktoś ćwiczenia na rozejscie miesni prostych brzucha? Bo mam lekkie rozejście, znalazłam jakieś ćwiczenia ale nie wiem czy dobre :D może uda mi się poćwiczyć bo ciągle tylko jem- teraz obiad[emoji6] bo jak jest rozejscie to chyba zwykłych ćwiczeń na brzuch nie mogę od razu robic, nie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry