reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

@Linoone na ciebie w tym wątku liczyłam <3 ja chyba też dorzucę u siebie rowerek stacjonarny :) i podrzuć co tam do pudełek robisz!

Dziś u teściów najadłam się tyle cukru że mi chyba na tydzień starczy a przynajmniej będę się starać wytrzymać do piątku bez słodyczy już :)
 
reklama
Hahah ja ostatnio przystopowałam że słodyczami, bo już mi syfy przez nie na czole powyskakiwały! to jest u mnie wyznacznik że trochę przesadziłam [emoji6]

Ja pakuje do pojemników zwykle sałatki, np z fetą, albo mozarellą, albo jajkiem. Do tego warzywa: mix sałat, pomidory, papryka, awokado itp. Albo sałatka z łososiem pieczonym czy indykiem. Do tego wafle ryżowe.
Albo robię warzywa i indyka na parze, to mieszam z ryżem albo kaszą i do pojemnika. Albo placuszki z płatków owsianych i banana, z owocami i miodem. Albo tortille z kurczakiem i warzywami i jem na zimno.
Oprócz owsianki na śniadanie, to jem dwa takie pojemniczki, a na kolacje jem coś lekkiego, np. jakiś serek wiejski czy twaróg z jakimś warzywem.

Wczoraj zaliczyłam ćwiczenia na brzuch, 20 minut rowerka i 5,5 km w godzinę spaceru z wózkiem. Udało mi się wyjść, mimo, że pogoda okropna i szłam najszybciej jak się dało, po tych cudownych rozwalajacych się chodnikach [emoji6]


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O ja tak raz próbowałam szybko iść ale młody strasznie się buntował :/
Dziś miałam iść na siłownię w parku ze szwagierka ale leje także chyba jak mi uśnie dziecko to zrobię jakiś domowy zestaw. Rano zwykle śpi godzinę więc akurat :D

Nie lubię poniedziałków bo zawsze mam pustki w lodówce i nie mam co wykombinować. Ale na jutro już mam w planach sałatkę z filozofii smaku. Polecam tę stronę! To idealne miejsce do szukania pomysłów na pudełka :)

Waga i cm przez ostatni tydzień nic nie spadły niestety. Ale lepsze to niż przytyć :p
 
Ja już logistycznie mogę już zacząć od dzisiaj. Postaram się tylko raz w tyg mały słodycz a tak to zdrowo. Wieczorem jak mąż wróci to ćwiczenia na zejście miesni

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oo jakoś wpadłam na ten wątek.

Wiecie że nie ćwiczę bo się tym chwalę na glownym:D ale cieszy mnie to że przez tą glupią diete nie jem słodyczy bo nie moge. Tylko budyń waniliowy[emoji16] i nie tyje ale waga przestała spadać.

Mam ćwiczenia na rozejscie mięśni brzucha i mam zamiar zacząć bo lepiej się czuje z taka wagą niż z tą sprzed ciąży.

Pudelek nie robię ale jem niestety codziennie to samo bo rozszerzanie diety słabo mi idzie - ale nie jest jakoś mega niezdrowo, na śniadanie serek wiejski i kromka z szynka, na drugie ser kielbaska i ogórek, na obiad gotowany indyk i marchewka z kartoflami a na potem budyń i jakieś kanapki z tym co wcześniej. W międzyczasie wafle ryzowe. Niestety nie mam jeszcze zbyt wielu warzyw w diecie.

Ale jak już napisałam tutaj to ten wątek będzie mi się pojawiał - i będzie mi przypominać o cwiczeniach[emoji16][emoji16][emoji16]

Podsumowując przyszłam się tu zmotywować [emoji16]
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam nie jeść słodyczy ale jak...
Śniadanie 2 kanapki z pasztetem, ogórkiem, obiad to pierogi z brokulem, kilka ciastek i chleb w jajku. Czyli mało zdrowo

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova biedna jestes z ta dieta .Szczerze podziwiam nie wyobrazam sobie tego.Ja bym nie podolala na pewno.
W zyciu nie bylam na zadnej diecie.

Nawet po cc nie dalam rady i po 6h juz drozdzowke wcinalam;D

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się dziś udało z lenistwa nie zjeść słodyczy bo miałam ochotę ale nie chciało mi się iść do sklepu po nie, mężowi też nie, więc zakończyło się bez :D

Kawa z mlekiem, banan, musli z jogurtem naturalnym, pół saszetki melwit trendy lunch, półtorej kromki z miodem, frytki z filetem z kurczaka smażonym ( uroki poniedziałku, przyznaje że słaby obiad), sałatka (kasza jaglana, ogórek zielony, groszek, papryka konserwowa, kurczak wędzony, sos z oliwy cytryny oregano i papryki słodkiej)

Pumelova a ty na jakiej diecie jesteś i dlaczego bo mi na głównym część rzeczy ucieka?
 
reklama
Młoda miała (?) kolki i mam dietę eliminacyjną zarządzoną przez pediatre ponieważ mąż był jako dziecko alergikiem - na wszystko dosłownie. Ale obecnie kolek już w sumie nie ma więc co kilka dni dodaje coś nowego i obserwuje czy nie ma wysypki/kolki. Moim zdaniem te kolki miała bo lyka powietrze ale pediatra z rodziny więc się nie buntuje. Nie jest źle - zaczynalam od bułki z szynka bez masła;-)

Emol co z tego że nie zdrowo, ale jak smacznie!

Maziajka też nigdy nie byłam tak długo na diecie, teraz plus jest taki że jem do woli więc to nie jest jakoś męczące:) mogę jeść ile chce tylko produkty ograniczone. Nie ukrywam że zjadłabym coś słodkiego ale kakao nie wprowadziłam jeszcze - z drugiej strony wiem że jak zaczne jeść słodycze to wrócę do wagi sprzed ciąży więc się łamię[emoji39]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry