reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Pumelova zwazylam się i bez zmian. Każdy parametr pozostał taki jaki był, nawet waga.

Waga 54,5
Talia 71, pępek 80, biodra 92, udo 49.

dqprjw4zspqhi03q.png
 
reklama
Liluli mię przejmuj się, ja też. A ten cały tydzień mam pełen w gościach. Chyba nigdy nie uda mi się wprowadzić regularnego trybu dnia ;) ale zauważyłam ze synuś już wcześniej robi się marudny bo chce się kąpać i spać. I już do 22.20 śpi.

dqprjw4zspqhi03q.png
 
Serdecznie polecam! Wrzucam screenshot bo tak łatwiej- sałatka szybka (najdłużej gotuje się komosa, 8 min) i meeega sycąca co jest dobrą opcją jak się nie ma czasu na częste jedzenie ;)
Ja zrobiłam bez tego sosu, bo już na tym etapie była pyszna :) i pestek dyni nie miałam. miałam na kolację w jeden dzień i lunch na następny
 

Załączniki

  • Screenshot_20170904-075657.png
    Screenshot_20170904-075657.png
    29,1 KB · Wyświetleń: 60
Ja dziś 30 przysiadów i trochę ćwiczeń na uda. Z przerwami , bo prezeska wzywała
Z jedzieniem co popadło, na jutro mam krem z dyni z pestkami to będzie lżej.
 
reklama
Hej Dziewczyny:) ja dzisiaj po 30 brzuszkow skosnych+ posladki mel b, mam w planach jeszcze uda mel b;)
A wczoraj za to mialam nieodkladalne dziecko i cwiczen 0, do tsgo na kolacje kfc:D
 
Do góry