reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Wiecie co? Kupiłam Rewolucję Chody i jest bardzo fajna. Jest podzielona na chyba 5 segmentów( np smukłe nogi, na oponkę, brzuch), robisz który chcesz, ja dziś zrobiłam na celulit, fajny, krótki i bardzo wypacający:blink:
 
reklama
Ja dziś 20 min różnych ćwiczeń z młodym, o tyle spoko że ma fatalny dzień (chyba nieco spóźnione po szczepieniu) i potraktował bycie ciężarkiem jako zabawę i strasznie się cieszył. Poza tym cały dzień na razie płacz :/
 
Aim ja miałam połowę wtorku i wczoraj taki dzień. Aż poplakiwal przy kąpieli. Ciągle cyc i spanie przy nim. Ale dzisiaj o wiele lepiej, a dawno szczepilismy więc myślę że u nas to albo pogoda albo skok, bo dzisiaj już podciąga się powoli do siadu a tego nie robił ;)

 
Waga po tym tygodniu spadła i mam już 0.9 kg do celu :)
Tylko wymiar talii stoi, chyba bez zakupu hula hop się nie odbędzie...
2 dni tylko sobie pofolgowałam ze słodyczami tak to dieta się udała.
A ćwiczyłam niestety tylko 2 razy bo ciężki tydzień mąż miał z dodatkową praca i nie mógł przejąć dziecka.
 
reklama
Ja się zwaze jutro bo dziś o tym zapomniałam i jadłam w nocy:D

Aim hula hop dużo daje na talie? Zawsze myślałam że jak nie mam wciecia to nie będę miała i tyle:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry